Paskelbtas Renginiai

Justinas Jankevičius: „Dabar apie seksą jau žinau viską!“

Antradienis, 20 September 2022 12:25 Parašė 

Visai netrukus, jau rugsėjo 28 d., „Domino“ teatras Jonavos gero humoro mėgėjams pristatys interaktyvią komediją „Sex guru“, kurios vedėju tapo ne kas kitas, o vienas populiariausių šios srities profesionalų – Justinas Jankevičius. Ar šio šou metu išgirsime ir pikantiškų istorijų iš paties Justino asmeninio gyvenimo?

„Deja, bet dalintis teks ir savo patirtimi, - juokiasi Justinas. - Tiesa, premjeriniame spektaklyje, kuriame dalyvaus ir mano antroji pusė Greta, teks daug ką nutylėti. Bet vėliau mano asmeninės patirties išlįs vis daugiau ir daugiau. Beje, Greta, jeigu skaitai šį interviu, tai ta mano patirtis yra labai skurdi ir tau visiškai nėra dėl ko jaudintis“.

Justinai, kai sulaukėte pasiūlymo stoti už tokio gan provokuojančio projekto „Sex guru“ vairo, nebuvo minčių atsisakyti?

Tikrai ne. Kai ką nors tau pasiūlo „Domino“ teatras, tu negali atsisakyti. Tai yra geriausias komedijos teatras Lietuvoje. Nors ką aš čia šneku, tai juk apskritai yra vienintelis toks profesionalus komedijos teatras Lietuvoje. Tai legendinis spektaklis, dėl kurio sėkmės man nekyla nė menkiausių abejonių. Jūs tik pagalvokite, vieni žmonės savo gyvenimo aprašymuose didžiuojasi, kad yra vadybininkai, kiti – vairuotojai, o štai aš nuo šiol galėsiu išdidžiai įsirašyti: esu sekso guru.

Kokiam žiūrovui yra skirtas šis šou?

Kiekvienam žmogui, kuris užsiiminėja seksu. Ir tiems, kurie dar tik svajoja kada nors gyvenime prisijungti prie sekso entuziastų būrio. Nors aš pats jau esu tėtis, bet iki pradėdamas dirbti šioje komedijoje, begalės dalykų apie seksą net nežinojau. Įsivaizduojate, įmanoma pagaminti vaiką ne itin daug nutuokiant apie seksą!!! Daug ko pats išmokau iš „Sex guru“, todėl, tikiuosi, pavyks išmokyti ir žiūrovus. Teatre labai laukiu tų žiūrovų, kurie nori pasisemti naujų žinių, nebijančių drąsiai reikšti savo nuomonę ir su manimi diskutuoti, o šiaip laukiami ir visi tie, kurie tiesiog nori gerai praleisti laiką ir skaniai pasijuokti.

O pats jaučiatės jau pakankamai žinantis apie seksą, ar visgi dar yra dalykų, kurių norėtumėt išmokti?

Nėra tokios srities, kurioje įmanoma viską žinoti. Išskyrus mano atvejį. Dabar jau apie seksą aš žinau absoliučiai viską ir galiu atsakyti į bet kurį klausimą. Taigi, vienintelis žmogus visame pasaulyje, apie seksą žinantis viską ir norintis tuo pasidalinti su kitais, esu aš. Pasauliui labai pasisekė, kad turi mane.