Paskelbtas Futbolas

E. Žarskis apie mačą su „Atlantu“: „Norime pasitikrinti su stipriausiomis komandomis“

Antradienis, 19 July 2016 20:55 Parašė 

Į pergalių kelią sugrįžusios Jonavos „Lietavos“ XVIII „SMScredit.lt A lygos“ ture laukia sunkus uždavinys – mačas su lyderių trejete esančiu Klaipėdos „Atlantu“ . Tačiau Jonavos klubas yra nusiteikęs kovingai ir žada atkaklią kovą.

Uostamiesčio ekipa „SMScredit.lt A lygoje“ šiuo metu su 35 taškais yra trečioje turnyrinės lentelės vietoje. Tiesa, tiek pat taškų turi rungtynėmis mažiau sužaidęs Vilniaus „Žalgiris“, o į duobę patekęs čempionato lyderiai „Trakai“ šiuos klubus lenkia tik vienu tašku. „Lietava“ (17 taškų) tebėra šeštoje vietoje. Abu anksčiau sužaistus tarpusavio mačus 2:0, 1:0 laimėjo „Atlanto“ komanda.

Neseniai prie Jonavos klubo prisijungęs gynėjas Edgaras Žarskis, kuris Klaipėdos „Atlante“ praleido tris sezonus, teigia, kad mačas suteiks galimybę pasitikrinti susiremiant su pajėgiu varžovu. „Atlantas“ – kovinga komanda, visada kovoja iki galo, gerą formą šiuo metu demonstruoja Maksimas Maksimovas, tad laukia sunkus mačas. Visgi manau, kad mes pajėgūs juos įveikti ir kovosime tik dėl pergalės. Kitą savaitę laukia mačas dar su vienu lyderiu (Vilniaus „Žalgiriu“), tad norisi pasitikrinti su stipriausiomis komandomis ir įrodyti, kad Jonavos klubas joms nenusileidžia nei kovingumu, nei žaidimu. Be to, kai žaidi su pajėgiu varžovu, ir pats tobulėji, ir komanda pasitempia“, – teigė „Lietavos“ naujokas.

Vidurio gynėjas pažymėjo, kad jam bus keista žaisti prieš buvusius komandos draugus, tačiau visas jėgas skirs dabartiniam klubui. „Žinoma, man bus keista žaisti prieš buvusius bendraklubius, su Donatu Kazlausku mes futbolą kartu žaidėme nuo pat vaikystės. Prieš šias varžybas su juo kalbėjomės, kad bus įdomu pirmą kartą žaisti vienam prieš kitą, laukia įdomi patirtis. Tačiau už „Lietavą“ esu pasiruošęs atiduoti visą save ir visas jėgas“, – sakė E. Žarskis.

Tuo metu „Lietavos“ vyr. treneris Robertas Poškus prieš mačą yra nusiteikęs optimistiškai. „Atlantas“ demonstruoja tikrai gerą žaidimą ketvirtą sezoną iš eilės, šiais metais jie dar labiau sustiprino savo kolektyvą. Matosi, kad klubas turi rimtų ambicijų siekti pirmos vietos ir turi visus šansus tai padaryti. Mums dar nepavyko įveikti klaipėdiečių, bet žaidžiame namuose, šiuo metu atmosfera komandoje – puiki, esame nusiteikę rungtynėms. Bandysime kažką naujo parodyti, nes turime naujokų, galėsime koreguoti sudėtį“, – kalbėjo R. Poškus.

Prieš šias varžybas prie klubo prisijungė saugas Tautvydas Eliošius, tačiau komanda atsisveikino su legionieriumi Savio Magala Nsereko. Varžybų pradžia Jonavos miesto stadione – 18.30 val.

fklietava.lt informacija