Paskelbtas Miesto naujienos

Abiturientų rankose – brandos atestatai

Penktadienis, 15 July 2016 14:53 Parašė 

Dar vienos kartos vaikystė užaugo atsisveikinti: penktadienį Kultūros centro didžiojoje salėje brandos atestatai įteikti 161 Senamiesčio gimnazijos abiturientui. Dvi abiturientės – Simona Šlepikaitė ir Kamilė Skorupskaitė atestatus gavo su pagyrimu.

Ir Simonos, ir Kamilės metinių įvertinimų vidurkis siekia 9,3. S. Šlepikaitė iš valstybinių brandos lietuvių k. ir anglų k. egzaminų gavo aukščiausius įvertinimus – du šimtukus. Neblogai šiai abiturientei sekėsi ir matematika – 90, geografija – 91, istorija – 90 balų. Simona Lietuvos moksleivių istorijos olimpiadoje yra pelniusi trečiąją vietą, yra rajono moksleivių istorijos ir matematikos olimpiadų prizininkė.

Kamilė labiau linkusi į tiksliuosius mokslus, yra rajoninių matematikos, fizikos, geografijos olimpiadų prizininkė. Mergina iš valstybinio matematikos egzamino gavo aukščiausią įvertinimą, neblogai sekėsi laikyti ir kitus egzaminus: lietuvių k. (95), anglų k. (96), fiziką (97), geografiją (91).

Šeštadienio vakarą brandos atestatai bus įteikti ir 128 Jeronimo Ralio gimnazijų abiturientams., iš jų trys abiturientai – Justas Deveikis, Marius Dulinskas ir Emilija Milašiūtė – brandos atestatus gaus su pagyrimu.

Išsamiau apie rajono abiturientų brandos atestatų įteikimo šventę skaitykite trečiadienio „Alio Jonavos“ numeryje.

„Alio Jonavos“ inf.