SKAITYTOJAS KLAUSIA. Trūksta suoliukų

„Alio Jonavai“ paskambino pensinio amžiaus Domicelė R. iš Lietavos g. Moteris  skundėsi, kad prie Lietavos g. 39, 41, 43 ir 45 namų nėra suoliukų. Senjorai norėtų pasėdėti, pabendrauti.  

Jonavos miesto seniūnijos seniūnė Eglė PINKEVIČIENĖ: „Seniūnijos lėšomis mažosios architektūros statinių daugiabučių gyvenamųjų namų teritorijose įrengti neplanavome ir neplanuojame, kadangi įrengtais suoliukais vėliau pradeda naudotis ir asocialūs asmenys bei padaromi „mini restoranėliai“.

Gyventojai gali kreiptis į namo administratorių ir iš namo kaupiamųjų lėšų bus įrengti suoliukai prie pat laiptinių“.

Monika KRISTINAITYTĖ

Galerija iš K2: NULL

Vaizdo įrašas iš K2: NULL