Paskelbtas Futbolas

Jonavos „Lietava“ sustiprino gynybos liniją

Penktadienis, 15 July 2016 14:21 Parašė 

Naujokais pasipildžiusi Jonavos „Lietava“ ir toliau stiprina pajėgas – klubą papildė gynėjas Edgaras Žarskis ir patyręs vartų sargas iš Ukrainos Dmytro Babenko.

22 m. gynėjo ir atramino saugo pozicijose galintis žaisti Edgaras Žarskis profesionalią karjerą pradėjo Vilniaus „Žalgirio“ klube, vėliau persikėlė į Klaipėdos „Atlantą“, ten praleido 2013–2015 m. sezoną bei sužaidė 12 rungtynių. Šiais metais jis atstovavo LFF I lygoje žaidžiančiai FK „Palangai“. Šiame klube žaidėjas sužaidė 11 mačų ir pelnė vieną įvartį. E. Žarskis į Jonavą peržiūrai atvyko „SMScredit.lt A lygos“ pertraukos metu ir sužaidė abiejuose draugiškuose mačuose su Utenos „Utenio“ ir Daugpilio „Daugavpils“ (Latvija) ekipomis. Su žaidėju pasirašyta 1,5 m. sutartis, „Lietavoje“ jis žais 53 nr. pažymėtais marškinėliais.

Tuo metu Jonavos klubą papildė dar vienas ukrainietis. Jonavos „Lietavos“ vartus nuo šiol gins patyręs vartininkas iš Ukrainos Dmytro Babenko. 38 m. žaidėjas visą savo karjerą žaidė gimtoje šalyje. Profesionalo karjerą jis pradėjo Severodonecko „Khimkim“ komandoje, vėliau didelę karjeros dalį praleido Luhansko „Zorijos“ klube (1997-2005 m.). Į Jonavos klubą, kuriame jis pirmą kartą paragaus legionieriaus duonos, D. Babenko persikėlė iš aukščiausioje Ukrainos lygoje žaidžiančio Užgorodo „Hoverla“ klubo, kuriame praleido visą dešimtmetį (nuo 2006 iki 2016 m.) ir sužaidė 164 varžybas. Su „Lietava“ jis pasirašė sutartį iki sezono pabaigos ir žais 33 nr. pažymėtais marškinėliais. Neseniai Jonavos klubą papildė futbolo treneris iš Ukrainos Piotr Kushlyk.

Jau anksčiau prie Jonavos „Lietavos“ prisijungė puolėjas Rokas Krušnauskas bei gynėjas Benas Spietinis.

fklietava.lt informacija