Savaitgalį vykusiose Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybose „Kauno taurė 2022“ puikių rezultatų pasiekė klubo „Bonus“ šokėjai (vadovas S. Jefimenka).
Mažiausiųjų šokėjų grupėje Arijus Jodelis – Deivilė Zinevičiūtė užėmė 3 vietą. Jaunučių II E6 klasė Milius Rinkevičius – Rūta Pupinytė pateko į finalą ir užėmė 4 vietą. Ypač sėkmingai varžybos susiklostė vyriausiems Bonus šokėjams. Jauniai I E6 grupėje Benas Kulieša – Liana Fedotova laimėjo 1 vietą, Aleksandras Malanovas ir Austėja Liškauskaitė buvo nepralenkiami jaunimo D klasės Lotynų Amerikos šokių programoje.
Klubo „Bonus“ inf.
Galerija iš K2: {gallery}5340{/gallery}
Vaizdo įrašas iš K2: NULL
