Paskelbtas Futbolas

E. Jankauskas: „Lietava“ turi visas galimybes kilti aukštyn“

Pirmadienis, 11 July 2016 12:42 Parašė 

Lietuvos vyrų futbolo rinktinės vyr. treneris Edgaras Jankauskas teigia sekantis „SMScredit.lt A lygos“ debiutantės Jonavos „Lietavos“ žaidimą ir matantis, kad klubas kol kas eina teisingu keliu. Savo nuomone jis pasidalijo su fklietava.lt.

„Šaunu, kad futbolo valdžia padeda Jonavos „Lietavos“ klubui, kad jie patys nori būti aukščiausioje lygoje. Klubas startavo tikrai labai gerai, stebėjau kelias varžybas su Vilniaus „Žalgirio“ ir „Trakų“ klubais. Tikrai smagiai sezoną pradėjo vyrai, norėtųsi, kad tiek paties klubo, tiek iš valdžios entuziazmas neišblėstų. Iš tiesų pirmaisiais metais labai gerų rezultatų būtų naivu tikėtis, juk klubas po tiek metų grįžo į „SMScredit.lt A lygą“. Norėčiau, kad neatsitiktų pas mus Lietuvoje įprasta situacija: kai nėra greitų rezultatų, visi nuleidžia rankas ir pasitraukia“, – teigė rinktinės vyr. treneris.

E. Jankauskas patikino, kad tai, ką dabar mato Jonavos klube, jį nuteikia teigiamai. „Vyr. treneris Robertas Poškus labai gerai tvarkosi su savo užduotimis, kiek žinau, jis į komandą atėjo prieš pat sezoną, neturėjo daug laiko, o komandos tikrasis susijungimas ir susižaidimas vyksta per sezoną. Aišku, greitai, juo labiau futbole, niekas neįvyksta. Bet iš to ką matau, jis tvarkosi labai gerai. Kalbant apie Jonavos žaidėjus, manau, kad „Lietava“ turi labai gerą derinį: jaunus ir patyrusius žaidėjus. Jie vieni iš kitų gali mokytis. Iš šalies komanda atrodo tikrai draugiška ir turinti komandinę dvasią“, – sakė E. Jankauskas.

Šiuo metu Jonavos „Lietava“ „SMScredit.lt A lygos“ turnyrinėje lentelėje su 14 taškų yra 6-oje vietoje, tačiau, futbolo specialisto teigimu, klubo ryžtas kovoti dėl pergalių ir autoritetų nebijojimas suteiks jiems potencialo pakovoti ir dėl aukštesnių pozicijų. „Šiuo metu, įpusėjus sezonui, ką nors prognozuoti yra sunku, bet jei klubas išlaikys savo lygį, savo norą, o ir požiūris į viską bus toks pats kaip sezono pradžioje, tai viskas judės, manau, į gerąją pusę. Jie turi visas galimybes kilti aukštyn“, – kalbėjo E. Jankauskas.

Kalbėdamas apie naujų komandų įsiliejimą į šalies aukščiausią „SMScredit.lt A lygą“, Lietuvos rinktinės vyr. treneris pažymėjo, kad tai nacionalines pirmenybes daro patrauklesnes žiūrovams. „Kiekvienas naujos komandos atėjimas šiai lygai kažką duoda, pirmiausia – daugiau intrigos, tačiau norėtųsi, kad atėjusios naujos komandos neišnyktų. To ir palinkėčiau „Lietavai“. Žinau, kad Jonavos miestas tikrai myli futbolą, žmonės nori, kad komandų gyvuotų ir jiems atstovautų, tereikia visiems susitelkti ir juos palaikyti“, – teigė futbolo specialistas.

Jau netrukus į šalies stadionus po daugiau nei dviejų savaičių pertraukos grįš „SMScredit.lt A lygos“ kovos, o naujokais per pertrauką pasistiprinusi Jonavos „Lietava“ savo namų stadione šį ketvirtadienį, liepos 14 d., sužais XVII turo rungtynes su „Kauno Žalgirio“ klubu.

fklietava.lt informacija