Vagys neatostogauja

Antradienis, 05 July 2016 11:52 Parašė 

Praėjusią savaitę į pareigūnus kreipėsi 1970 m. gimęs jonavietis ir pranešė, kad maždaug nuo birželio 28 d. 18 val. iki birželio 29 d. 1ė val. 30 min. kažkas „šeimininkavo“ jo sodo namelyje, esančiame „Draugystės“ bendrijoje. Ilgapirščiai išnešė šaldytuvą, televizorių, TV priedėlį, pripučiamą čiužinį ir du miegmaišius. Nuostolis – 163 eurai.

Praėjusią savaitę apvogtas namas Gėlių gatvėje – pareigūnai gavo pranešimą, kad išlaužtos vieno šio gatvės namo durys. Atvykusius minėtu adresu pareigūnus prie namo pasitiko 1990 m. gimusi jonavietė. Ji paaiškino, kad eidama pro Gėlių g. esantį namą, pamatė atidarą langą, priėjusi arčiau pastebėjo išlaužtą spyną. Namo savininkė šiuo metu yra išvykusi. Pirminiais duomenimis, iš namo pavogti juvelyriniai dirbiniai, pinigai.

Nusitaikė į automobilius

Vėlų vakarą Ruklos miestelio gyventojas kieme išgirdo triukšmą ir stiklo dūžį. Išėjęs pamatė, kad išdaužtas kieme stovėjusio automobilio „Audi 90“ priekinis stiklas, sulankstytas variklio gaubtas. Automobilis stovėjo Piliakalnio gatvėje. Rukliškis patyrė maždaug 160 eurų nuostolį.

Policijos pareigūnai gavo pranešimą apie vagystę iš automobilio „BMW“, kuris priklauso asociacijai „Jonavos sporto klubas“. Minėtas automobilis stovėjo prie pastato, esančio Vasario 16-osios gatvėje. Vagys išlaužė vairuotojo durelių spynelę iš salono pavogė vairo oro pagalvę, spidometrą, multimedijos įrenginį. Iš bagažinės „išgaravo“ navigacijos kompiuteris,naktinio matymo kamera ir kt. daiktai.

Grasino nužudyti gyvenimo draugę

Birželio 30-osios vakarą pareigūnai skubėjo į Kosmonautų gatvę „gesinti“ šeimyninio konflikto: viename bute 1982 m. gimęs vyras grasino nužudyti ir išmesti pro langą savo gyvenimo draugę (gim. 1984 m.). Vyras pristatytas į Jonavos PK ir sulaikytas 48 valandoms. Jis buvo blaivus.

Nukentėjo pareigūnų automobilis

Liepos 3-ąją, kelios minutė po vidurnakčio, Šilų kaime, per Valstybės dienos minėjimo šventę, išdaužti Kauno apskr. VPK automobilio „Mitsubichi L200“ ir UAB „Apsaugos komanda“ automobilio „Opel Astra“ galinių langų stiklai.