Paskelbtas Miesto naujienos

Žiedinę sankryžą Rimkuose atidarys gegužę

Pirmadienis, 10 January 2022 16:40 Parašė 

Nauja žiedinė sankryža P. Vaičiūno ir Žemaitės gatvėse bus įrengta ir atidaryta eismui šių metų gegužės mėnesį. Sankryžą įrenginėjančios bendrovės „JK Ranga“ atstovas pirmadienį pripažino, kad atšilus orams ir atnaujinus darbus, teks iš naujo perkloti važiuojamosios dalies viršutinį asfalto sluoksnį.

„Atlikti asfalto dangos laboratoriniai tyrimai parodė, kad asfalto dangos bandinių sutankinimo laipsnis, oro tuštymių kiekis ir sluoksnio storis neatitinka reikalaujamų normų. Vadovaujantis kelių įrengimo taisyklėmis, rangovas, kai tik leis oro sąlygos, savo sąskaita turės pakeisti viršutinį asfalto dangos sluoksnį“, - sako Jonavos rajono savivaldybės administracijos Statybos, remonto ir architektūros skyriaus vyriausioji specialistė Vilma Petkuvienė.

Jos teigimu, atšilus orams taip pat bus specialiu mišiniu sutvirtintos granito trinkelės vidinėje sankryžos dalyje, sutvarkyta aplinka, dažomas dviračių takas.

„Rangos darbų sutarties terminas baigsis birželio mėnesį, todėl rangovas dar turi laiko. Mes, žinoma, norėtume sankryžą atidaryti kuo greičiau, bet dar svarbiau yra darbų kokybė ir galutinis rezultatas.

Beje, kol darbai sustabdyti dėl šalčių, paprašiau rangovo susitvarkyti statybvietėje, išsivežti atliekas. Tai turi būti padaryta jau artimiausiu metu“, - sakė rajono meras M. Sinkevičius.

P. Vaičiūno ir Žemaitės gatvėse įrenginėjama pirmoji Lietuvoje žiedinė sankryža su integruotu dviračių taku.

Kol sankryža uždaryta, automobilių eismas nukreipiamas A. Kulviečio gatve.