Paskelbtas Miesto naujienos

Pavasarį prasidės naujos žiedinės sankryžos įrengimo darbai

Antradienis, 30 November 2021 16:50 Parašė 

Jau kitais metais Jonavoje prasidės naujos žiedinės sankryžos įrengimo darbai Vasario 16-osios ir Žeimių gatvių sankirtoje priešais meno mokyklą.

Tokį pažadą Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius išgirdo pirmadienį Vilniuje susitikęs su Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) atstovais.

„Darbai šioje vietoje turėtų prasidėti jau pavasarį. Norime, kad 2022 m. žiedinė sankryža būtų įrengta“, - sako rajono meras.

Nauja žiedinė sankryža miesto centre pradėta projektuoti dar 2017 m. Tuomet buvo atliktas tyrimas su automobilių srautų matavimu ir nustatyta, kad žiedinė sankryža šioje vietoje yra tinkamiausias sprendimas eismo saugumui užtikrinti.

Žeimių gatvė yra valstybinės reikšmės krašto kelio Nr.144 Jonava – Kėdainiai – Šeduva dalis ir priklauso LAKD, todėl visi sprendimai dėl šios gatvės yra priimami bendradarbiaujant su valstybės įmone.

Kartu su žiedinės sankryžos įrengimo darbais savivaldybė planuoja vykdyti Vasario 16-osios gatvės rekonstrukcijos II-ąjį etapą. Tikimasi, kad vienu metu tvarkant abu objektus gyventojai pajus mažiau nepatogumų.