Paskelbtas Rajono naujienos

Ruklos mokyklą pasieks beveik milijono eurų investicijos

Penktadienis, 12 November 2021 10:35 Parašė 

Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko mokyklai – daugiafunkciam centrui pagerinti Vyriausybė kitais metais skirs 800 tūkst. eurų. Apie tai šią savaitę informavo Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius, dėl investicijų šiai mokyklai pasiekęs susitarimą su Vyriausybės atstovais.

Pasak rajono mero, finansavimą mokyklos gerbuviui pavyko užsitikrinti aktyviai bendradarbiaujant su centrine valdžia ir sprendžiant nelegalių migrantų apgyvendinimo problemą.

„Atvykėliams nuolat reikia įvairių socialinių, medicininių paslaugų, kurias suteikia mūsų rajono įstaigos. Tačiau mes kažkaip ypatingai neprotestuojame – suprantame, kad migrantų krizė yra visos valstybės problema.

Esame solidarūs, tačiau paprašėme nepamiršti ir mūsų rajono žmonių. Džiaugiuosi, kad Vyriausybė šį kartą išgirdo ir nukreips investicijas į Ruklos mokyklą, kurią lanko tiek vietos gyventojų, tiek ir pabėgėlių vaikai“, - sako rajono meras M. Sinkevičius.

Ruklos pabėgėlių priėmimo centre (PPC) rugsėjo mėnesį įkurtame konteinerių miestelyje buvo apgyvendinti apie 500 migrantų, nelegaliai patekusių į Lietuvą. Pačiame PPC gyvena dar apie 300 pabėgėlių.