Paskelbtas Renginiai

Gera, kai aplanko draugai

Antradienis, 14 June 2016 03:00 Parašė 

Jonavos Vaikų globos namai smagiai ir nuotaikingai šventė Tarptautinę vaikų gynimo dieną: į svečius atvyko Lietuvos samojedų klubo nariai.

Mažo žmogaus – didelės svajonės. Mažo žmogučio pasaulis – didelis. Vaikystė – nepakartojamas žmogaus gyvenimo etapas. Deja, ne visų vaikystė būna šviesi, skaudu ir skauda širdį, kai stinga tėvų meilės, dėmesio, rūpesčio. Mūsų, suaugusiųjų, pareiga – apsaugoti vaikų svajones ir jas paversti realybe. Rašytojas Aleksas Baltrūnas yra pasakęs, kad vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi, kaip šypsena vaiko lūpose. Niekas taip greit nedžiūsta kaip vaiko ašaros. Niekas taip nepasotinamas, kaip vaiko noras sužinoti, pažinti.

Vaikai labai džiaugėsi, sulaukę svečių – jie galėjo pabūti su nuostabiais samojedų veislės šunimis. Šuneliai mielai atliko įvairias vaikų komandas ir užduotis, net drauge su vaikais ėjo kliūčių ruožą. Jį įveikę, be galo džiaugėsi, net gavę po medalį, vaikai jais mielai norėjo pasidalyti su keturkojais draugais.

Tokios šventės, kai mus aplanko Lietuvos samojedų klubo nariai – labai jaukios, vaikai jų labai laukia. Visiems smagu pabendrauti, pasišnekučiuoti, pasidalyti vaišėmis.

Globos namų ugdytinės svečius džiugino savo šokiais, vaikai kieme žaidė judrius žaidimus, mėgavosi muilo burbulais ir geru oru.

Kristina VERSECKIENĖ

Vaikų globos namų psichologė