Paskelbtas Rajono naujienos

Batėgaloje įgyvendinamas projektas „Batėgalos kaimo viešųjų erdvių pritaikymas gyventojų poreikiams“

Penktadienis, 20 August 2021 08:58 Parašė 

VO „Batėgalos bendruomenė“ įgyvendina projektą „Batėgalos kaimo viešųjų erdvių pritaikymas gyventojų poreikiams“, kuriam skirtos valstybės biudžeto lėšos iš  Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Bendra projekto vertė – 2508 Eur.

Projekto tikslas: pritaikyti Batėgalos kaimo viešąsias erdves vietos ir aplinkinių kaimų gyventojų poreikiams, kurti patrauklią pridėtinę vertę.

Uždaviniai: sukurti sąlygas įvairioms socialinėms grupėms turiningam laisvalaikio praleidimui, sveikos gyvensenos įgūdžių stiprinimui per aktyvią fizinę veiklą. Ugdyti žmogiškuosius gebėjimus veikti kartu ir praktiškai realizuoti savanoriškos veiklos potencialą.

Įgyvendinant projektą bus įrengta lauko tinklinio aikštelė, pastatyti du lauko treniruokliai ir lauko stalo teniso stalas.

Dėka ūkininkų Eugenijaus Ratauto ir Vido Artiškevičiaus, tinklinio aikštelės įrengimo darbai prasidėjo: pataisytas privažiavimas ir nuimta velėna aikštelės įrengimo vietoje. Nuoširdi padėka jiems už savanorišką darbą ir savo technikos naudojimą visuomeniniais pagrindais.