Paskelbtas Futbolas

Kam Europos čempionate pergalę prognozuoja FK „Lietava“ žaidėjai?

Penktadienis, 10 June 2016 13:50 Parašė 

FK „Lietava“ legionierius iš Vokietijos Savio Magala Nsereko, be abejonės, palaikys savo šalį. „Palaikiau ir palaikysiu Vokietiją. Manau, jie turi geriausią komandą. Visi žaidėjai yra stiprūs ir talentingi, būtų sunku net ką nors išskirti. Tikrai tikiu jų šansais laimėti čempionatą. Su daugeliu iš dabartinės Vokietijos rinktinės esu pažįstamas. Tai Mats Hummels, Toni Kroos, Jerome Boateng ir daugelis kitų. Ankstesniais karjeros metais žaidžiau su jais ir vienoje, ir kitoje barikadų pusėje, tad stebėsiu ir palaikysiu juos. Tačiau be Vokietijos yra ir kitų stiprių komandų: visi laukia staigmenų iš belgų, namų šeimininkai prancūzai taip pat tarp mano favoritų. Dar šansą duočiau ispanams“, – pasakojo žaidėjas.

Kitas klubo legionierius serbas Aleksandras Šušnjar favoritais laiko prancūzus, tačiau tikisi staigmenų ir iš silpnesnių komandų. „Daugiausia šansų duodu Prancūzijai. Ji turi puikią komandą ir žaidėjus. Taktiškai jie yra labai stiprūs, manau, tai gali būti jų čempionatas. Tačiau tai futbolas, tad sunku prognozuoti. Prie favoritų šiuo metu nepriskiriamos šalys gali sužibėti. Galbūt jos neturės aukštos klasės žaidėjų, bet viską gali lemti užsidegimas ir komandinė dvasia. Asmeniškai visada laukiu staigmenų iš jaunų žaidėjų, čempionatas suteikia jiems progą pasirodyti. Tikrai įdomu bus stebėti tokių žaidėjų kaip Marcus Rashford (Anglija) žaidimą“, – teigė A. Šušnjar.

Klubo vidurio gynėjas Martynas Dūda tikina palaikysiąs italus. „Nekantriai laukiu čempionato. Nuo vaikystės palaikau italus, nes man, kaip gynėjui, priimtiniausias – itališkas gynybinis futbolas. Tiesa, šiuo metu jie išgyvena kartų kaitą, tad komanda tikrai silpnesnė nei prieš kelerius metus, tačiau vis tiek juos palaikysiu. Vis dėlto manau, kad šį čempionatą laimės arba prancūzai, arba belgai. Prancūzai – turnyro šeimininkai ir namų sienos jiems tikrai padės. Be to, šiuo metu nematau tos komandos, kuri galėtų juos nugalėti. Nebent perspektyvieji belgai jiems galėtų sutrukdyti. Kalbant apie Vokietiją, man nuojauta kužda, kad ji nesužibės, ji šiuo metu manęs nestebina“, – pasakojo gynėjas.

Italų futbolui neabejingas ir Tomas Salamanavičius. „Palaikysiu italus, esu jų sirgalius nuo vaikystės. Rinktinė pasikeitusi, atėjo naujoji karta, bet tikiu, kad jie parodys, ką moka. Favoritais įvardyčiau prancūzus. Jie užsiauginę nemažai jaunų, perspektyvių žaidėjų: Antoine Griezmann, Olivier Giroud, Dimitri Payet, Paul Pogba ir kiti. Tikiuosi, čempionato metu A lygos žiūrovų skaičius nesumažės – bijau, kad visi bus prilipę prie televizorių“, – juokavo žaidėjas.

Giedrius Kvedaras laukia belgų proveržio. „Čempionatas – man ypatingas įvykis, kurio laukiu su nekantrumu. Simpatizuoju ispanų žaidimui, tačiau, kalbant apskritai, neturiu išankstinio nusistatymo. Čempionato metu savo favoritus išsirenku atsižvelgdamas į komandų žaidimą. Visgi manau, belgai turėtų sublizgėti. Gaila, kad nebus olandų“, – teigė vartininkas.

Europos futbolo čempionatas Prancūzijoje vyks nuo birželio 10 d. iki liepos 10 d.