Paskelbtas Sportas

Jonavoje rinkosi sportinės aerobikos gimnastai

Pirmadienis, 21 June 2021 08:49 Parašė 

Praėjusį savaitgalį Jonavos sporto arenoje šokių klubas ,,Bonus,, surengė  Lietuvos Respublikos aerobinės gimnastikos amžiaus grupių „Vasaros čempionatą 2021 m.“  Jame dalyvavo 21 komanda iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų bendrojo lavinimo ir sporto mokyklų. Čempionatas vyko pagal LAF (nacionalines) ir FIG (tarptautines) taisykles.

Čempionate dalyvavo virš 500 dalyvių. Džiaugu, kad daugiausia sportininkų paruošė Jonavos aerobinės gimnastikos klubai – net 113. Šokių klubas ,,Bonus“ (trenerės Ema Guogienė ir Giedrė Guogytė) paruošė 48 sportininkus, sporto klubas ,,Aero Gym“ (trenerės Jolanta Abramavičienė ir Danielė Makarevičiūtė) paruošė 40 sportininkų, Všį AG ,,Ieva“ (trenerės Živilė Gritėnaitė ir Beatričė Griciūtė) paruošė 25 sportininkus. Vien jonaviečiai dalyvavo 78-iose rungtyse ir iškovojo 43 prizines vietas.

Organizatoriai labai dėkingi Lietuvos aerobikos federacijai bei jos prezidentei Romai Aleksandravičienei už galimybę organizuoti šį čempionatą, kuriame teisėjavo nacionalinę bei tarptautinę kategoriją turintys teisėjai. Už bendradarbiavimą dėkojame Jonavos sporto arenos šeimininkams ir personalui.

Šiose varžybose  buvo gausu rėmėjų, kurie džiugino dovanomis ne tik sportininkus, tačiau ir teisėjus. Išskirtinai dėkojame UAB "Naujasis Nevėžis", UAB "Baltasis pyragas", UAB "ODA LT", UAB "Kosmetikos tyrimų centras" (MATH SCIENTIFIC), UAB "M Sportas", bei UAB "Stansefabrikken".

Nors pasaulinė pandemija pakoregavo sportininkų ruošimąsi čempionatui, visgi dalyvių gausa ir rezultatai parodė, kad noras tobulėti  nugali viską. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie pasiruošimo ir tikimės susitikti kitais metais.

Lietuvos Respublikos aerobinės gimnastikos amžiaus grupių „Vasaros čempionato 2021 m.“ vyr. teisėja Ema Guogienė.

Parengė GYTIS RAMANAUSKAS