Varžėsi šokėjai

Nors ir pavėluotai, bet prasidėjo sportinių šokių sezonas. Savo rezultatais džiugina klubo „Bonus“ šokėjai. Vilniuje įvykusių „Vijūno“ taurės 2021” varžybų rezultatai. 

Solo E2 grupėje Meda Maročkaitė laimėjo 1 vietą.  Jaunučiai II E4 grupėje Milius Rinkevičius – Rūta Pupinytė užėmė 6 vietą, Augustas Maročka – Simona Jefimenkaitė – 7. Jaunučiai II E6 Benas Kulieša – Saulė Pupinytė užėmė 5 vietą. 

Sveikinimai poroms!

O vyriausios klubo „Bonus“ poros dalyvavo tarptautiniame seminare Klaipėdoje.

Klubo „Bonus“ inf.

Galerija iš K2: {gallery}4460{/gallery}

Vaizdo įrašas iš K2: NULL