Jonavoje išaiškintas vyriškį gatvėje užpuolęs plėšikas

Pirmadienis, 24 May 2021 10:45 Parašė 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai per trumpą laiką nustatė vyrą, gatvėje užpuolusį ir apiplėšusį jonaviškį.

Gegužės 14 d. į Kauno apskr. VPK Jonavos rajono policijos komisariatą kreipėsi vyras, kuris pranešė, kad tą pačią dieną, jam būnant mieste, prie jo priėjęs apie 25 metų vyras sudavė kelis smūgius ir atėmė mobilaus ryšio telefoną. Pareigūnai, atlikę pirminius paieškos veiksmus, pagal nukentėjusiojo apibūdinimą greitai nustatė įtariamąjį, kurį atpažino ir užpuolimą patyręs vyras. Tai 1989 m. gimęs Jonavos rajono gyventojas, policijai gerai žinomas dėl anksčiau įvykdytų plėšimų.

Kauno apskr. VPK Jonavos rajono policijos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl plėšimo pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 1 d. Už tai asmeniui gresia areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros  5-ojo skyriaus prokurorai.

Kauno apskr. VPK inf.