Paskelbtas Futbolas

J. Aleksandravičius ir A. Paškevičius baigė pasirodymą su U-21 rinktine

Trečiadienis, 01 June 2016 03:00 Parašė 

Lietuvos nacionalinė jaunimo (iki 21 m.) rinktinė (U-21), kurioje žaidė ir du FK „Lietava“ žaidėjai, dėl Baltijos jaunimo taurės nekovos. Lietuviai antrose šio turnyro rungtynėse gegužės 31 d. išvykoje 0:2 nesileido Latvijos bendraamžiams ir su vienu įskaitiniu tašku pasitraukė iš tolimesnės kovos.

Latvijos komandai 32 min. įvartį pelnė Krišs Karklinš, o antrajame kėlinyje skirtumą iki dviejų taškų padidino 77 min. sėkmingai 11 m baudinį realizavęs Jevgenijs Kazačoks.

Šiose rungtynėse U-21 vyr. strategas Antanas Vingilys, palyginus su pirmuoju maču prieš estus, pakeitė nemažai starto sudėties žaidėjų, tad proga rungtynes pradėti nuo pirmosios minutės buvo suteikta 19-mečiui Jonavos klubo saugui Arnui Paškevičiui. Futbolininkas žaidė iki pirmojo kėlinio pabaigos ir turėjo realią progą išvesti Lietuvos rinktinę į priekį.

„Nors ir pralaimėjome, nepasisekė, emocijos labai geros, nes pirmą kartą atstovauti mūsų šaliai ir žaisti su geriausiais šalies jaunaisiais žaidėjais buvo labai įdomi ir vertinga patirtis. Pirmosiose varžybose su estais žaidžiau nedaug, tačiau šiose rungtynėse treneris manimi pasitikėjo, skyrė visai kitas užduotis. Pirmo kėlinio pradžioje galėjau pasižymėti, greitai išėjome į ataką, tačiau gavau gana nepatogų perdavimą ir pelnyti įvartį man pritrūko koncentracijos. Apskritai savo pasirodymu esu visai patenkintas, ir treneris priėjęs sakė, kad viskas gerai, viską, ko tikėjosi, išpildžiau“, – pasakojo A. Paškevičius.

Kitas FK „Lietava“ žaidėjas Julius Aleksandravičius, kaip ir pirmosiose varžybose, Lietuvos rinktinės vartus gynė nuo pirmosios minutės. Vertindamas rinktinės pasirodymą, žaidėjas teigė, kad geresniam rezultatui pritrūko ir jėgų, ir sėkmės.

„Šiek tiek trūko žaidėjų, kurie išvyko į vyrų rinktinę, tačiau šiose varžybose mums labiausiai pritrūko sėkmės, viskas išties galėjo baigtis kitaip. Pirmose varžybose prieš estus atidavėme labai daug jėgų, kurių pritrūko su latviais, o šiems tai buvo apskritai pirmos varžybos. Antrame kėlinyje buvome gyvesni, išėjo keturi nauji žaidėjai, turėjome daugiau progų, tačiau po 11 m baudinio pritrūko laiko atsitiesti“, – sakė J. Aleksandravičius.

Pirmosios Baltijos taurės varžybos gegužės 28 d. Klaipėdoje su estais baigėsi lygiosiomis 1:1. Jose J. Aleksandravičius žaidė iki 80 min., vėliau jį pakeitė komandos draugas A. Paškevičius. Abu futbolininkai jau šiandien prisijungs prie FK „Lietava“ žaidėjų treniruotės.

Baltijos taurės laimėtojas paaiškės birželio 3-ąją. Turnyro lyderė Latvija (3 taškai) kovos su Estijos (1 taškas) jaunimu.

Fklietava.lt informacija