Paskelbtas Rajono naujienos

Ruklos mokykla pasveikinta su 100-ju jubiliejumi

Trečiadienis, 07 April 2021 09:26 Parašė 

Jonavos rajono savivaldybės atstovai antradienį pasveikino Ruklos Jono Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro direktorių ir įstaigos kolektyvą su 100-ju mokyklos įsteigimo jubiliejumi.

Jonavos rajono mero padėką mokyklos direktoriui Dariui Mockui perdavė mero pavaduotoja Birutė Gailienė ir savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytautas Žebrauskas. Mokyklos kolektyvą taip pat pasveikino Seimo narys Eugenijus Sabutis.

„Jonavos rajonas pagrįstai didžiuojasi šimtmetį skaičiuojančia Ruklos mokykla, kuri jau seniai išaugo įprastos ugdymo įstaigos marškinius – garsina Jonavą savo sportininkų pasiekimais, mokykloje veikia pavyzdinis Dienos centras“, - sakė mero pavaduotoja B. Gailienė.

Ruklos Jono Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro įsteigimo data laikoma 1920 metai, kai buvo įsteigta Ruklos pradinė mokykla. Tai patvirtina iš Kauno apskrities archyvo gautas „Jonavos rajono švietimo įstaigų titulinis sąrašas. 1951/52 m.m.“.

Deja, pernai mokyklos pasveikinti nepavyko dėl karantino.

1946 m. Ruklos kaime buvo atidaryta pradinė mokykla, kuriai vadovavo J. Stanislauskas. Mokykla ne kartą buvo performuojama, tačiau vietos žmonių labai gerbiamas direktorius J. Stanislauskas įstaigos vadovu dirbo iki 1970 m. rugsėjo.

2005 m. Jonavos rajono savivaldybės taryba nusprendė suteikti Ruklos vidurinei mokyklai Jono Stanislausko vardą.

Jonavos savivaldybės inf.