Paskelbtas Sportas

Jonavos tinklininkės žais mažajame finale

Pirmadienis, 22 March 2021 08:09 Parašė 

2020-2021 metų TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionate atėjo lemiamų kovų metas. Praėjusią savaitę  buvo sužaisti paskutinieji pasfinaliniai susitikimai, nes trečiųjų tarpusavio dvikovų taip ir neprireikė. Laimėjusios komandos buvo visa galva pajėgesnės už savo varžoves.

Lijos Darandovienės treniruojama Jonavos „Aušrinė-KKSC“ moterų tinklinio komanda šiemet pasiekė tikrai daug, nes labai jauna ekipa sugebėjo įveikti ketvirtfinalio barjerą ir dabar laukia dvikova dėl bronzos medalių.

Pusfinalyje jonavietės  rungtyniavo su Alytaus „Prekyba-Parama“ klubu. Pirmosios rungtynės Jonavoje baigėsi aiškia alytiškių pergale (3:0). Antroji dvikova vyko praėjusį šeštadienį Alytuje.

Pirmajame sete Jonavos tinklininkės dar mėgino rimčiau pasipriešinti aikštelės šeimininkėms, tačiau antrajame jau nerado galimybių tai padaryti. Aišku, viltys dar buvo trečiajame sete, bet pajėgesnės varžovės ir šiame antrajame tarpusavio susitikime įrodė pranašumą tokiu pat rezultatu 0:3 (19:25, 9:25, 21:25).

Jonavos komandoje Irina Andrejeva  pelnė 7, Evelina Vaitkutė – 5, Greta Mikoliūnaitė ir Dastina Železniakaitė – po 4 taškus.

Kitose pusfinalio rungtynėse tvirtai į finalą žengė TK „Kaunas“-VDU klubas, kuris dukart vienodais rezultatais 3:0 įveikė Lietuvos sporto universiteto (LSU) ekipą.

Tad kovo 26 d., penktadienį, bus sužaisti pirmieji susitikimai dėl trečiosios vietos tarp Jonavos „Aušrinė-KKSC“ ir Kauno LSU (Jonavoje) bei finalas – tarp Alytaus „Prekyba-Parama“ ir TK „Kaunas“-VDU komandų.

GYTIS RAMANAUSKAS