Būkite budrūs – nepasitikėkite sukčių siunčiama informacija

Trečiadienis, 30 December 2020 15:10 Parašė 

Policija atlieka tyrimą, kurio metu metu buvo nustatyta, kad Estijoje registruota įmonė "MobiGWOU"  per Lietuvos Respublikos telekomunikacijos tinklus siunčia melagingus pranešimus apie mobilaus ryšio telefoną galimai veikiančius virusus ir apgaulės būdu išvilioja pinigus.

Asmenys, gavę minėtus pranešimus, primygtinai prašomi siųsti sms žinutes pranešime nurodytu telefono numeriu 1337, iš kur jie turėtų gauti instrukcijas, kaip apsaugoti savo įrenginį nuo virusų. Tokiu būdu žinutę išsiuntęs asmuo, pats to nežinodamas užsako vienkartines papildomai apmokestintas paslaugas "Fun2cell" ir Islandmob" (galimai ir kitas paslaugas), už kurias turi susimokėti.   

Asmenys nukentėję nuo minėtos įmonės ar turintys reikšmingos tyrimui informacijos, prašome informuoti Vilniaus aps. VPK Vilniaus m. pirmojo PK 1-ojo VS vyriausiąją tyrėją Iloną Radzevičienę, tel. 852 71 8102, mob. 8 698 17 021 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Parengta pagal policijos inf.