Paskelbtas Miesto naujienos

Jonavos rajono mero pavaduotoja išrinkta B. Gailienė

Ketvirtadienis, 26 November 2020 16:37 Parašė 

Ketvirtadienį Jonavos rajono savivaldybės tarybos posėdyje mero pavaduotoja išrinkta tarybos narė socialdemokratė Birutė Gailienė. Už jos kandidatūrą slaptame balsavime pasisakė 15 tarybos narių, vienas balsavo prieš ir vienas tarybos narys susilaikė.

B. Gailienės kandidatūrą į mero pavaduotojos pareigas tarybai pateikė rajono meras Mindaugas Sinkevičius. Prieš balsavimo procedūrą B. Gailienė davė tarybos nario priesaiką.

„Šiandienis mano kandidatūros teikimas  į mero pavaduotojas man asmeniškai yra svarbus dėl to, kad šiai pozicijai siūloma mano, t. y, moters, kandidatūra. Jei neklystu, tai vyksta viso labo antrą kartą Jonavos tarybos veiklos po Nepriklausomybės atgavimo  istorijoje. Iš tiesų reikia pripažinti, kad moterų politikoje ar sprendimus priimančiose pozicijose vis dar yra labai nedaug. Džiaugiuosi, kad nuo šiandien socialdemokratų frakcijoje bus net trečdalis moterų. Ir vis dėlto, mūsų išties yra mažai“, - sakė B. Gailienė.

Kaip numato Savivaldybių tarybų rinkimų įstatymas, atsisakiusi nesuderinamų pareigų savivaldybėje, buvusi administracijos direktoriaus pavaduotoja B. Gailienė ketvirtadienį rajono taryboje užėmė į Seimą išrinkto Eugenijaus Sabučio vietą.

„Visuomet stengiuosi ieškoti kompromiso, išklausyti įvairių nuomonių, įsigilinti į patirtis. Savo bene pusantrų metų darbą administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigose šiuo atveju laikyčiau privalumu, užauginusiu kompetenciją, leidusiu pamatyti rajono situaciją kitu pjūviu, labai tiesiogiai, labai konkrečiai prisiliesti prie kuruojamų sričių ir jų problemų, tiek tų problemų įžvelgimo, tiek sprendimo prasme“, - kalbėjo tarybos narė.

B. Gailienė gimė ir mokėsi Jonavoje, ji yra baigusi Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakultetą, kur įgijo informacijos ir komunikacijos bakalauro diplomą, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete įgijo informacijos ir komunikacijos magistro laipsnį.

Jonavos savivaldybės inf.