Paskelbtas Miesto naujienos

Jonavos stadionui – papildomas 1 mln. eurų

Trečiadienis, 21 October 2020 21:17 Parašė 

Vyriausybė skyrė papildomą 1 mln. eurų Jonavos miesto stadiono rekonstravimo darbams užbaigti. Papildomas finansavimas leis Jonavos rajono savivaldybei sutaupyti savo biudžeto lėšų, kurios kitais metais bus skirtos baseino statyboms.

Ministrų kabinetas trečiadienio posėdyje nusprendė padidinti finansavimą Pramogų, sporto ir sveikatingumo kompleksų Jonavoje, Žeimių g. 17 ir 17A, statybai ir stadiono rekonstravimui nuo 575 tūkst. eurų iki 1 mln. 575 tūkst. eurų.

„Džiaugiuosi, kad Vyriausybė įsiklauso ir supranta mūsų gyventojų poreikius bei padeda finansuoti svarbiausius Jonavai projektus. Tai nebūtų įmanoma be bendro mero, administracijos ir Jonavos atstovo Seime darbo.

Šis Vyriausybės milijonas ne tik padės užbaigti stadiono statybas, tačiau lengviau galėsime planuoti baseino statybos darbus kitais metais, perkeldami savo biudžete jau numatytą 1 mln. eurų“, - sako Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.   

Jonavos miesto stadiono remonto projektą vykdo UAB „Statybos ritmas“. Ta pati bendrovė laimėjo savivaldybės konkursą ir jau pradėjo paruošiamuosius darbus baseino statyboms.

Jonaviečių labai laukiamas baseinas bus statomas miesto stadiono teritorijoje greta Joninių slėnio bei Jonavos sporto arenos – šią vietą pasirinko patys gyventojai, dalyvavę savivaldybės apklausoje.

Moderniame 4420 kv. m. pastate suprojektuotas keturių takelių plaukimo baseinas, atskiras baseinas kūdikiams, vandens pramogų ir pirčių zona, erdvė kavinei.

Jonavos savivaldybės inf.