Paskelbtas Miesto naujienos

„Jonavos vandenys“ užtikrina vandens kokybę, atsiprašo dėl komunikacijos

Trečiadienis, 14 October 2020 16:19 Parašė 

UAB „Jonavos vandenys“ tiekiamo geriamo vandens kokybė atitinka visas higienos normas, vanduo yra švarus ir tinkamas vartoti. Tai rodo naujausių bendrovėje atliekamų tyrimų rezultatai.

Bendrovė nuo š. m. spalio 8 dienos Jonavos miesto vandens gerinimo įrenginiuose vykdo profilaktinius dezinfekavimo darbus. Dėl vykdomų darbų laikinai jaučiamas pakitęs vandens skonis, jaučiamas chloro kvapas. Nepaisant šių savybių, vanduo vis tiek yra tinkamas vartoti.

„Šiandien turime atsiprašyti gyventojų, tačiau ne dėl vandens kokybės – ji yra nepriekaištinga. Atsiprašome dėl pastarosiomis dienomis vykdytos netinkamos komunikacijos. Suprantame gyventojų susirūpinimą ir įsipareigojame ateityje laiku informuoti visuomenę apie bendrovės veiklą, atliekamus tyrimus, jų rezultatus ir tiekiamo vandens kokybę.

Kartu reiškiame susirūpinimą viešoje erdvėje pastebėtais bandymais pasinaudoti šia situacija savanaudiškais, net politinių dividendų tikslais, siekiant sukelti gyventojų paniką, ypatingai šiuo ir taip jautriu, pandeminiu, metu. Kviečiu viešus asmenis elgtis profesionaliai ir atsakingai, o gyventojus raginu vadovautis srities specialistų, o ne socialiniuose tinkluose skleidžiama nuomone.

Galima tik liūdnai pajuokauti, kad, pasirodo, kiekvienas lietuvis yra ne tik krepšinio, bet ir vandens kokybės ekspertas. 

Gyventojus dar kartą užtikrinu, kad mūsų tiekiamas vanduo yra švarus ir tinkamas vartoti“, - sako UAB „Jonavos vandenys“ direktorius Romas Keliauskas.

Bendrovė dezinfekcijos darbus planuoja vykdyti dar kelias savaites, reguliariai mažomis dozėmis įterpiant natrio hipochloritą į technologinį procesą.

Šie darbai yra būtini siekiant užtikrinti geriamojo vandens kokybę, todėl reguliariai vykdomi visose vandens tiekimo įmonėse.

Jonavos vandenys inf.