Paskelbtas Miesto naujienos

Pradedamas statyti dviračių ir pėsčiųjų tiltas per Žeimių gatvę

Šeštadienis, 08 August 2020 11:13 Parašė 
Susisiekimo viceministras Virgaudas Puodžiukas, Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius, AB „Kauno tiltai" vadovas Aldas Rusevičius, Ekonomikos ir inovacijų ministras Rimantas Sinkevičius. Susisiekimo viceministras Virgaudas Puodžiukas, Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius, AB „Kauno tiltai" vadovas Aldas Rusevičius, Ekonomikos ir inovacijų ministras Rimantas Sinkevičius. A. Reipos nuotr.

Statybos darbų pradžia pažymėta simbolinės kapsulės įkasimo ceremonija, kurios metu statybos vietoje į žemę įkastas laiškas ateities kartoms.

Laišką pasirašė ceremonijoje dalyvavę Ekonomikos ir inovacijų ministras Rimantas Sinkevičius, Susisiekimo viceministras Virgaudas Puodžiukas, Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius ir AB „Kauno tiltai" vadovas Aldas Rusevičius.

„Tai yra labai ambicingas projektas, tačiau didelis darbas jau padarytas – jis prasidėjo gerokai anksčiau, dar nuo idėjos, kad reikėtų sujungti gyvenamąjį rajoną ir rekreacinę teritoriją. Apie tai pradėjome galvoti dar statydami areną. Dėkoju visiems, kurie dėjo daug pastangų, kad projektas būtų realizuojamas. Tikiu, kad šiandien pradėję statybas, iki metų pabaigos mes šį tiltą turėsime", - sakė rajono meras M. Sinkevičius.

Galimybė pradėti tilto statybas atsirado gavus Vyriausybės finansavimą ir Susisiekimo ministrui paskirsčius papildomas lėšas savivaldybių kelių saugumo priemonėms įrengti.

Tiltą per Žeimių gatvę projektavo UAB „Šiltas namas", statys – AB „Kauno tiltai". Statybos darbus įmonė atliks už beveik 2 mln. 260 tūkst. eurų.

Projekte numatyta, kad tilto ilgis sieks 61 metrą, juo galės judėti pėstieji ir dviratininkai, numatytos prieigos neįgaliesiems.

Originalių formų statinys, tikimasi, taps nauju modernaus Jonavos miesto simboliu.

Jonavos savivaldybės inf.