Paskelbtas Miesto naujienos

Savivaldybė pagerins sąlygas Ukmergės gatvės įmonėms

Penktadienis, 07 August 2020 09:31 Parašė 

Jonavos rajono savivaldybė Ukmergės gatvės atkarpoje įrengs betoninių trinkelių šaligatvį ir naujas automobilių stovėjimo vietas, sutvarkys viešojo transporto stotelę. Įgyvendinus projektą bus pagerintos verslo sąlygos čia veikiančioms įmonėms.

Ukmergės gatvėje Jonavoje įsikūrusios ir gamybines patalpas turi bendrovės Lonas, Aluflam, Lintera, ABC Nordic, Mingridas, iš viso – daugiau nei 20 įmonių.

„Ukmergės gatvė nors ir ne miesto centre, tačiau čia yra bene didžiausia Jonavoje gamybos įmonių koncentracija, daug žmonių atvažiuoja į darbus tiek savo automobiliais, tiek ir viešuoju transportu, tad atkarpos pritaikymas dirbančiųjų poreikiams, manome, tikslingas", - sako savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Birutė Gailienė.

Infrastruktūros įrengimo ir sutvarkymo darbai Ukmergės gatvėje finansuojami Vyriausybės skirtomis lėšomis verslo plėtros sąlygų gerinimui savivaldybėse (123 tūkst. Eur) ir Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšomis (114 tūkst. Eur).

LR 2020 metų valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymu 54-ioms šalies savivaldybėms šiais metais iš viso skirta 10 mln. eurų verslo plėtros sąlygoms gerinti.

Savivaldybės šias lėšas naudoja infrastruktūros plėtrai, žmogiškųjų išteklių, prekių ir paslaugų ar turto įsigijimui, jeigu tai prisideda prie geresnių sąlygų plėtoti verslą.

Savivaldybės inf.

A. Reipos nuotr.