Ne vieną nusikalstamą veiką Jonavoje įvykdęs jaunuolis areštinėje

Penktadienis, 22 May 2020 15:25 Parašė 

Vakar, gegužės 21 d., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė jaunuolį, kuris, kaip įtariama, įvykdė atviras vagystes,  turto sugadinimą, pasikėsino įvykdyti plėšimą Jonavos mieste.

Gegužės 11 d. apie 20.30 val. Jonavoje, Lietavos g., iš senolės, kurią pargriovė ant žemės, prie laiptinės nepažįstamas asmuo bandė atimti rankinė su joje buvusiais daiktais. Moteriai prireikė medikų pagalbos. Gegužės 14 d. apie 11.40 val. Jonavoje, Kosmonautų g., iš kitos senolės buvo pagrobta piniginė su joje buvusiais pinigais. Gegužės 16 d. apie 14.00 val. Jonavoje, Lietavos g., namo laiptinėje iš dar vienos senolės buvo išplėšta rankinė. Pareigūnų turimais duomenimis nepilnametis (gim. 2002 m.) įvykdė ne tik šias nusikalstamas veikas, bet ir taip pat vykdė vagystes iš automobilių, parduotuvės ir kitas.

Už nusikalstamas veikas, numatytas Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. (vagystė), 22 str. 1 d. (pasikėsinimas padaryti nusikalstamą veiką), 180 str. 1 d. (plėšimas), 187 str. 1 d. (turto sunaikinimas ar sugadinimas), 259 str. 2 d. (neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti), gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Šiandien, gegužės 22 d., jaunuoliui paskirta kardomoji priemonė – suėmimas 1 mėnesiui.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai.

Kauno apskr. VPK informacija