Paskelbtas Sportas

Pirmosios sezono rungtynės Jonavoje

Šeštadienis, 23 April 2016 03:00 Parašė 

Jonavos „Lietava“ futbolo klubas po 27 metų pertraukos dalyvauja Lietuvos smscredit.lt A lygos čempionate, kuriame šiemet varžosi 8 komandos. Jau šią savaitę čempionate prasidėjo antrojo rato susitikimai, bet Jonavos futbolo mėgėjai vis dar laukia galimybės aukščiausią lygą išvysti ir Jonavoje.

Ateinančią savaitę A lyga atkeliauja į Jonavą. Balandžio 26 d., antradienį, Kūno kultūros ir sporto centro stadione, nuo 18.00 val. savo devintąsias rungtynes lygoje žais ir „Lietava“. Pirmosiose rungtynėse Jonavoje futbolininkai varžysis su Utenos FK „Utenis“ klubu.

Atkeliaujanti A lyga į Jonavą atneša ir nemažai pakitimų bei reikalavimų. Jau dabar stadione atsirado laikinos persirengimo patalpos, filmavimo aikštelė, reklamos ir t.t.. Futbolo mėgėjai, sekantys įvykius šioje lygoje gali pastebėti, kad sustiprinta apsauga, kuri Jonavoje į stadioną neleis įsinešti įvairiausių įtartinų daiktų, butelių ar pan. Prieš rungtynes vaikai futbolo aikštelėje laiko abiejų komandų bei lygos vėliavas, o rungtynių metu nemažas skaičius vaikučių pagelbėja paduodant kamuolį futbolininkams.

Prie įėjimo į stadiono teritoriją bus pakabintos ir stadiono taisyklė, sėdimos vietos bus suteiktos neįgaliesiems ir t.t.

Šiemet bilieto į rungtynes kaina – 2€. Vaikai iki 16 metų ir neįgalieji bus įleidžiami nemokamai, o pensininkams – 50 % nuolaida (1€).