Paskelbtas Miesto naujienos

Skulptūros idėjos Jonavai 2020 metų konkursas

Penktadienis, 21 February 2020 15:35 Parašė 

2020 metais bus minimas Jonavos miesto 270 - asis gimtadienis, ta proga visuomeninės asociacijos Auganti Jonava bendruomenė nusprendė prisidėti prie minėjimo organizuojant skulptūros idėjos Jonavos miestui konkursą, pavadinimu Jonavos krašto ženklai. Tuo pačiu siekiant skatinti jonaviečių kūrybiškumą, atverti menininkų galimybes realizuoti savo sumanymus ir tobulinti kūrybinius gebėjimus, plėtoti kultūrinio gyvenimą ir stiprinti Jonavos rajono gyventojų demokratines praktikas.

Asociacija kviečia visos Lietuvos menininkus, kūrėjus, visuomenininkus, aktyvistus ir rajono gyventojus, nuo darželinuko iki senjoro, aktyviai dalyvauti konkurse ir pateikti kūrybišką skulptūros idėją, kuri žymėtų Jonavos miestą, rajoną, tapatybę, istoriją, žmones, praeitį, dabartį ar ateitį.

Pateiktos skulptūros idėjos bus viešai pristatomos ir prieinamos Jonavos visuomenei bei bendruomenėms, kviečiant balsuoti. Sprendimą dėl nugalėtojo priima asociacijos sudaryta komisija ir gyventojai. Daugiausiai balsų surinkusios idėjos autoriui bus skiriama 1000 eurų premija ir asociacija įsipareigoja įgyvendinti idėją su autoriaus ir bendruomenių pagalba.

Siūlymus ir darbų aprašymus  siųsti iki 2020 metų birželio 15 dienos  adresais: Vasario 16-osios g. 1-317, Jonava arba el. pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Laimėtojas renkamas iki 2020 metų liepos mėnesio 15 dienos.Laimėtojo darbas pristatomas 2020 metų rugpjūčio 4 dieną. Per Jonavos miesto gimtadienį. Prieš atidengiant ir pristatant darbą, skaitoma valandos trukmės paskaita atidengiamos skulptūros tema. Daugiau informacijos ir paraiškos formą rasite Auganti Jonava facebook https://www.facebook.com/events/137789300761952/ puslapyje.


Asociacijos „Auganti Jonava“ inf.