Paskelbtas Laisvalaikis

Atsinaujinusi „TVPlay Home“ keičia TV žiūrėjimo taisykles

Penktadienis, 05 April 2019 11:05 Parašė 

Ar norėtumėte, kad mėgstama TV laida ar serialas priderintų savo transliacijos laiką prie Jūsų dienos? O gal būtumėte už, jei grįžę namo po darbų galėtume pasirinkti filmą ne iš tų, kuriuos tuo metu siūlo TV kanalai, o pagal savo nuotaiką ir skonį – iš šimtų variantų? Didžiausia Baltijos šalyse skaitmeninė palydovinė televizija „TVPlay Home“, daugeliui žinoma ankstesniu pavadinimu VIASAT, pristatė būtent tokias naujoves, kurios keičia televizijos žiūrėjimo taisykles. Šiomis naujos kartos TV galimybėmis jau galite naudotis ir savo namuose.

Laidos laikas prisitaikys prie Jūsų

Pernai rudenį pavadinimą ir prekės ženklą atnaujinusi „TVPlay Home“, iki tol 16 metų veikusi kaip VIASAT, pavasarį pasitiko pristatydama ne vieną TV žiūrėjimo įpročius iš pagrindų keičiančią naujovę. Tarp jų – galimybė „atsisukti“ televizijoje rodytas TV laidas, filmus ir serialus lyg tai būtų vaizdo įrašas.

„Įsivaizduokite, kad mėgstamą laidą rodo 18:30, tačiau Jūs namo grįšite kur kas vėliau. Anksčiau tokiais atvejais tekdavo laukti laidos pakartojimo ar susitaikyti su tuo, kad jos apskritai nepažiūrėsite. Nauja funkcija, kurią pavadinome TV archyvu, televizijos eteryje transliuotą turinį leis pasižiūrėti Jums patogiu metu, pavyzdžiui kitą rytą arba savaitgalį. Be to, žiūrėdami laidą galėsite ją „prasukti“ pirmyn, atgal, peržiūrėti pakartotinai. Tai reiškia, kad daugiau nereikės derintis prie televizijos programos – ji derinsis prie Jūsų“, - pasakoja „TVPlay Home“ komunikacijos vadovas Žilvaras Zinkevičius.

Anot jo, priklausomai nuo konkretaus TV kanalo ši archyvo funkcija veikia 2-7 paras po originalios transliacijos laiko. Taigi, daugeliu atvejų laidas ar filmus galima peržiūrėti bet kuriuo patogiu metu visą savaitę.

Vaizdo biblioteka Jūsų televizoriuje

Kita svarbi „TVPlay Home“ naujiena – dešimtis tūkstančių valandų vaizdo turinio sukaupusi ir nuolat atnaujinama videoteka, kurioje galima rasti ir filmų ir populiarių lietuviškų serialų, TV laidų bei reportažų.

„Videotekos funkcija Jums leis pasijusti taip lyg namuose turėtumėte tūkstančių filmų, serialų ir laidų kolekciją, kuri nuolat atnaujinama. Po dienos darbų norėdami pasižiūrėti ką nors įdomaus, galėsite keliais mygtuko paspaudimais rasti, pavyzdžiui, tam tikro žanro filmą – komediją, trilerį, veiksmo. Arba savaitgalį, turėdami daugiau laisvo laiko, peržiūrėti ne vieną, bet iš karto keletą dominančio TV serialo serijų, o gal net ir visą sezoną. Tai atveria visai kitas televizijos žiūrėjimo galimybes“, - pažymi „TVPlay Home“ atstovas.

Planas pagal TV žiūrėjimo poreikius

„TVPlay Home“ paslaugas nusprendę užsisakyti televizijos mėgėjai gali rinktis iš 6 planų, pritaikytų prie skirtingų poreikių. Tik svarbiausių kanalų paketą su galimybe „atsisukti“ laidas norintys turėti žiūrovai gali rinktis planą „Mini“. Didžiausias galimybes suteikiantys išskirtiniai planai, pavyzdžiui „Namai+“, siūlo nuo 45 kanalų, laidų archyvą, videoteką ir kt. Su šiais planais pagal poreikį taip pat galima užsisakyti neribotą didelės spartos 4G internetą – jis puikiai dera su skaitmeninės televizijos paslaugomis.

Į „TVPlay Home“ kanalų paketus patenka ne tik populiariausi lietuviški ir užsienio TV kanalai, bet ir išskirtinį sporto turinį HD (aukštos raiškos) kokybe visą parą rodantys „TVPlay Sports“ bei „TVPlay Sports+“. Šiuose kanaluose transliuojamos visos svarbiausios tarptautinės krepšinio, futbolo ir kitų sporto šakų varžybos. Tarp kitų siūlomų išskirtinių kanalų – naujausius filmus transliuojantis „TV1000 Premium“ bei naujiems serialams skirtas „Epic Drama“.

„Šiemet planuojame savo klientams pristatyti ir daugiau naujų paslaugų, kurios televiziją leis žiūrėti patogiau, išnaudoti visas interneto teikiamas galimybes. Todėl kviečiu TV mėgėjus prisijungti prie „TVPlay Home“ ir atrasti kitokią – patogesnę, daugiau galimybių atveriančią – televizijos žiūrėjimo patirtį“, - ragina Ž. Zinkevičius.

Daugiau informacijos apie „TVPlay Home“ paslaugas ir planus galima gauti paskambinus telefonu 8-5 2363365 arba svetainėje internete www.tvplayhome.lt.