Paskelbtas Renginiai

Specialistai vaikus skatins tinkamai rūpintis savo žaislais

Ketvirtadienis, 21 March 2019 10:58 Parašė 

Balandžio ir gegužės mėn. Panevėžio, Anykščių ir Jonavos bibliotekose vyks modernaus formato interaktyvus edukacinis renginys 4–6 m. vaikams ir jų tėvams „Elektroninio Mikio pėdsakais“. Renginio tikslas – auginti socialiai atsakingą visuomenę, gebančią ne tik racionaliai naudoti elektronikos įrangą, bet ir saugiai bei atsakingai su ja atsisveikinti.

Šiam tikslui Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) iniciatyva dar pernai buvo sukurta paveikslėlių knygelė vaikams „Kaip meistrai padėjo Mikiui“, pasakojanti mergaitės ir jos elektroninio žaislo istoriją. Šios knygelės istorija taps motyvu ir Jonavai skirtame renginyje.

Renginys Jonavoje – praėjusiais metais labai sėkmingai Vilniuje pristatyto projekto tąsa. Susitikimas su knygelės iliustratore Eidvile Viktorija Buožyte, EPA projektų vadove Imanta Baltrūnaite buvo surengtas Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Čia vaikai vieni su kitais keitėsi elektronikos žaislais, o jų atsineštus sugedusius žaislus nemokamai taisė elektronikos meistrai.

Ypač didelio susidomėjimo ir pasisekimo sulaukęs renginys sostinėje paskatino EPA visą gražių idėjų paketą pristatyti ir kitoms šalies bibliotekoms. Tam pap“ versija, skirta spalvinti.

Gegužės 4 d. 11 val. prasidėsiantis ir dvi valandas truksiantis EPA iniciatyva vyksiantis Jonavos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Žeimių g. 9) – visai šeimai smagus ir prasmingas veiksmas, kuriame Vilniaus formatą papildys knygelės spalvinimo dirbtuvės vaikams.

Nuoširdžiai lauksime Jūsų renginyje, kuriame galėsite pabendrauti su EPA atstovais, knygelę kūrusia dailininke ir elektronikos meistrais.

Organizatoriai