Paskelbtas Sportas

Iš Jonavos išvytas tinklinis savo namus atrado Palangoje

Pirmadienis, 18 March 2019 08:36 Parašė 

Po Jonavos miesto akibrokšto, kuomet be perspėjimo buvo atšaukti Lietuvos tinklinio čempionato finalai, Lietuvos tinklinio federacija (LTF) rado naujus draugus ir išeitį iš susidariusios situacijos. TOP SPORT Lietuvos tinklinio čempionato finalai balandžio 13 ir 14 d. vyks Palangoje.

Po nemalonios situacijos LTF turėjo staigiai ieškoti naujos arenos finalams, o laiko buvo likę tik mėnuo. Į užklausas greitai reagavo 2014 m. pastatytos Palangos sporto centro arenos vadovai, kurie maloniai sutiko priimti tinklininkus ir padėti sukurti didelę šio sporto šventę.

„Kai sužinojome, kad Jonavoje finalai atšaukti, buvo lengvas šokas, nes viską padarėme teisingai, arena buvo rezervuota – ramiai sau ruošėmės finalams, viską derinome su įvairiais tiekėjais. Po netikėtos žinios, kuomet mums buvo pranešta, kad susidubliavus renginiams, Jonavos rajono savivaldybės vadovybės lygmenyje areną buvo nuspręsta atiduoti vykdyti krepšinio finalus, turėjome staigiai spręsti susidariusią problemą, – kalbėjo LTF generalinis sekretorius Andrius Gaidys. – Sulaukėme malonios žinios iš Palangos sporto centro, kuris sutiko mus priimti ir pažadėjo savo pagalbą. Pati arena yra labai smagi, jauki ir tinkama tinkliniui. Bandysime padaryti viską, kad komandos jaustųsi patogiai ir tai būtų tikrai gera šventė visiems tinklinio fanams ir patiems žaidėjams. Taip pat visos komandos turės galimybę pasitreniruoti dieną prieš finalus“, – sakė A. Gaidys

Palangoje šiuo metu nėra tinklinio komandos, tačiau sporto mokykloje auga jaunoji karta, todėl tinkliniui tai bus puiki galimybė parodyti aukštesnio lygio  žaidimą, sudominti ateities kartą, įleisti gilesnes šaknis ir plėsti savo geografiją.

„Žinoma, kad mums labai svarbu atsirasti regionuose. Kiekvienais metais bandome skirtingas Lietuvos vietas, bėda tik ta, kad ne visi miestai turi arenas, tinkamas tokiems renginiams. Palangoje puiki atmosfera, be to, gero tinklinio čia jau seniai nebuvo, tačiau dar daugelis žaidėjų tikrai prisimins tuos laikus, kai tinklinis karaliavo Palangoje ir čia leidome vasaras varžybose. Taip pat tai yra gera naujiena Klaipėdos komandos sirgaliams, kuriems bus patogu atvykti palaikyti savo komandą“, – teigė A. Gaidys.

TOP SPORT Lietuvos vyrų ir moterų tinklinio čempionatų finaluose kovos po keturias stipriausias komandas. Tarp vyrų dėl medalių kausis Kelmės „Etovis“, Klaipėdos „Amber Queen“, Marijampolės „Sūduvos“ ir Kauno „RIO-Starto“ ekipos, o moterų – Alytaus „Prekyba-Parama“, „Kaunas-VDU“, Jonavos „Aušrinė-KKSC“ ir Vilniaus universitetas (VU). Šie klubai dar savo jėgas išsiaiškins pusfinaliuose, kurie vyksta šį mėnesį.

LTF inf.