Paskelbtas Renginiai

Kovo 11-ąją – tradicinis bėgimas ir eitynės Jonavoje

Ketvirtadienis, 07 March 2019 12:42 Parašė 

Jonavos kūno kultūros ir sporto centras kviečia jonaviečius ir miesto svečius į tradicinį, jau 30-ąjį, Kovo 11-osios bėgimą „Obeliskas A. Kulviečiui–Jonava“. Šis bėgimas skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti ir yra Lietuvos bėgimo taurės III etapas 2019 m.

Numerių ir laiko matavimo prietaisai išduodami Jonavos sporto arenoje, Žeimių g. 17, kovo 10 d. – 18–21 val.kovo 11 d. – 8.30–10 val.   

Pagrindinės trasos bėgimo startas – 12 val. prie obelisko A. Kulviečiui Kulvos seniūnijoje. Išvykstama autobusais į 15 km starto vietą 11.15 val. nuo Jonavos sporto arenos (Žeimių g. 17).

2 km trasos startas – 10.45 val. prie Jonavos rajono savivaldybės, Žeimių g. 13. 12 val. nuo Jonavos savivaldybės pajudės iškilminga „Patriotiška eisena“. Bus žygiuojama Vasario 16-osios g. iki Sodų g., tuomet Sodų g., taku iki Jonavos sporto arenos, grįžtama į Žeimių g. ir finišuojama prie Jonavos rajono savivaldybės.

Iškilmingi varžybų dalyvių apdovanojimai vyks Jonavos sporto arenoje 14.30 val.

Daugiau informacijos apie bėgimus, trasas ir kainas rasite interneto puslapyje www.jonavosbegimai.lt. Šiame puslapyje taip pat vyksta išankstinė dalyvių registracija į bėgimą „Obeliskas A. Kulviečiui–Jonava“.

Bus ribojamas eismas

Bėgimo dieną Žeimių g., ties Savivaldybe, nuo 10 val. iki 15 val. bus draudžiamas automobilių eismas, o Kauno g., Panerių g., Ateities g., Kosmonautų g., J. Basanavičiaus g. ir  Lietavos g. automobilių eismas bus ribojamas. Atsiprašome už nepatogumus.

Savivaldybės inf.

R. Lukoševičiaus nuotr.