Paskelbtas Rajono naujienos

„Barbora“ prekes pristato jau ir mūsų rajone

Antradienis, 12 February 2019 09:48 Parašė 

Didžiausia Baltijos šalyse maisto ir kasdienių prekių elektroninė parduotuvė „Barbora“ toliau plečia aptarnaujamų teritorijų geografiją. Nuo vasario 1 d. maisto ir kasdienes prekes internetu namo jau gali užsisakyti ir Jonavos miesto ir aplinkinių gyvenviečių gyventojai.

„Barboros“ automobiliai nuo šiol kasdien važiuoja pas pirkėjus ne tik Jonavos mieste, bet ir Šveicarijoje, Baziljonuose, Laukagalyje, Barbolaukyje ir kituose aplink Jonavą esančiuose kaimuose. Skaičiuojama, kad iš viso naujai pradėtoje aptarnauti teritorijoje gyvena apie 30 000 žmonių. Internetu užsakytus maisto produktus jonaviečiams „Barboros“ kurjeriai veža iš Kaune esančio prekių surinkimo ir paskirstymo centro.

„Barboros“ paslauga yra gerai žinoma ir rajonuose, kur iki šiol nebuvo galima užsisakyti maisto ir kasdienių prekių internetu. Todėl palaipsniui plečiame aptarnaujamų teritorijų geografiją ir iš didžiųjų miestų pradedame užsakymus vežti į artimiausius rajonus. Iš Vilniaus klientus aptarnaujame iki pat Trakų, Kyviškių ir Nemenčinės, iš Klaipėdos – iki Kretingos, Gargždų ir Lingių, o iš Kauno pasiekiame Zapyškį, Kulautuvą, Karmėlavą, Garliavą, o nuo vasario ir Jonavą“, – sako „Barboros“ komercijos vadovas Andrius Jurgelevičius. Skaičiuojama, kad „Barboros“ paslaugomis Lietuvoje gali pasinaudoti daugiau nei milijonas gyventojų. Lietuviškas maisto ir kasdienių prekių užsakymų internetu ir pristatymo į namus startuolis taip pat sėkmingai įsitvirtino Rygoje ir Taline.

„Alio Jonavos“ inf.