Jonavos policijos informacija

Ketvirtadienis, 10 March 2016 06:57 Parašė 

Įnamis nepasikuklino
Į pareigūnus kreipėsi viena Alksnių g. gyventoja. Moteris pranešė, kad maždaug nuo 2015 m. lapkričio 5 d. iki 2016 m. sausio 11 d. vienas pilietis, tuo metu pas ją apsistojęs, pagrobė nemažai šeimininkei priklausančių daiktų: du auksinius vestuvinius žiedus (200 eurų vertės), moterišką auksinį žiedą (100 eurų vertės), tris auksinius pakabukus (100 eurų vertės), moterišką laikrodį „Ženeva“ (100 eurų vertės), sidabrinę grandinėlę (30 eurų vertės), 200 eurų. Jonavietė teigia patyrusi 730 eurų žalą.


Išvyko į Vokietiją ir pradingo
Kovo 7-ąją į pareigūnus kreipėsi viena Lietavos g. gyventoja. Moteris susirūpino dėl savo sutuoktinio (gim. 1969 m.)  likimo. Vyras išvyko dirbti į Vokietiją, su juo paskutinį kartą žmona bendravo vasario 6 d. ir nuo tos dienos – daugiau jokių žinių. Moteris išsiaiškino, kad ir darbe jo nėra.

Grasino užmušti
Kovo 8-ąją pareigūnams pranešta, kad viename  Kosmonautų g. bute 1971 m. gimęs vyras terorizuoja ir grasina užmušti kartu gyvenančią buvusią žmoną (gim. 1972 m.). Vyras pristatytas į Jonavos r. PK, tačiau pasitikrinti girtumą atsisakė. Namų „teroristas“ sulaikytas 48 valandoms.

Broliui – peilio dūris
Kovo 8-ąją, apie 23 val. 30 min., Užusalių k. kilo konfliktas tarp dviejų neblaivių brolių. Viskas prasidėjo nuo žodžių, o kai jų pritrūko, 1987 m. gimęs vyras griebėsi peilio ir juo dūrė į kaklo sritį savo broliui (gim. 1980 m.). Vyras išvežtas į gydymo įstaigą, jį teko skubiai operuoti, nukentėjusiojo būklė sunki.
Įvykio vietoje pareigūnai sulaikė nukentėjusiojo brolį. Jam nustatytas 1,59 promilių girtumas. Vyras uždarytas į areštinę.
 
Melagingas pranešimas apie sprogmenį
Policijos departamentas praneša, kad kovo 8-ąją, 16 val. 45 min., į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinęs asmuo pranešė, kad Chemikų g. padėtas sprogmuo, tačiau konkrečios vietos  nenurodė.
Kalbant girdėjosi jaunuolių juokas, todėl nuspręsta plano „Skydas“ neįvesti.