Paskelbtas Futbolas

Penkiasdešimtmečiai futbolininkai siekia aukštumų

Trečiadienis, 15 August 2018 09:56 Parašė 

2018 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) senjorų čempionato penkiasdešimtmečių ir vyresnių grupėje puikų savo pasirodymą pratęsi Jonavos „Klevas“ komanda. Šiais metais jonaviečių komandos sudėtis pastiprėjo, nes į gretas įsiliejo ir ne tik ukmergiškiai ar kėdainiškiai, bet ir šio amžiaus sulaukę Jonavos futbolo mėgėjai.

Savo pajėgumą jonaviečiai demonstruoja penkiasdešimtmečių ir vyresnių čempionate, kur toliau siekia aukštos pozicijos. Praėjusią savaitę A grupėje buvo sužaisti praleisto ketvirtojo turo susitikimai. Jie vyko LFF stadione, Vilniuje. Šioje grupėje užtikrintai rungtyniauja FK „Vilniaus senjorai“, kurie įsibėgėjo ir greičiausiai pirmenybės pabaigs nugalėtojais.

Sostinės ekipa savo aikštelėje 3:0 įveikė Kaišiadorių FK „Savingės senjorai“ komandą. Labai svarbus mačas buvo su viena pirmaujančių ekipų – Jonavos „Klevo“ futbolininkais. Jonavos ekipa pergalės atveju galėjo pasivyti varžovus ir ne tik teoriškai, bet jau ir praktiškai pagalvoti apie pirmąją poziciją. Visgi, pakiliai žaidę sostinės futbolininkai įmušė du „sausus“ įvarčius (2:0) ir dar labiau sutvirtino pirmaujančią poziciją.

Ši nesėkmė nesutrukdė „Klevui“ toliau siekti užsibrėžtos antros vietos, nes prieš tai vykusiose rungtynėse su dar vienais konkurentais FK „Aleksotas“ futbolininkais, jiems neleido net pagalvoti apie pergalę. Jonaviečių atakos buvo galingos, kurios leido švęsti nesunkią pergalę rezultatu 3:0. Dukart pasižymėjo į rezultatyviausių žaidėjų gretas prasibrovęs Jevgenijus Medvedevas, sykį varžovų vartininką nubaudė Virginijus Nutautas.

Kitose šio turo rungtynėse netikėtai taškus barstė ir Jonavos komandai išlaikyti antrąją poziciją padėjo kitos žemesnes vietas užimančios ekipos. Utenos FK „Utenio senjorai“ 2:1 palaužė Alytaus „Dainavą“, bet neįstengė laimėti prieš FK „Karmėlavą“, nes mačas baigėsi taikiu rezultatu 1:1. Kiti rezultatai: FK „Karmėlava“ – Marijampolės FK „Sūduvis“ 2:1, FK „Sūduvis“ – FK „Aleksotas“ 2:7, FK „Savingės senjorai“ – FK „Dainava“ 0:1.

Po keturių turų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1.“Vilniaus senjorai“ 10 9 0 1 39-7 27
2.Jonavos „Klevas“ 10 7 0 3 23-12 21
3.Utenos „Utenio senjorai“ 10 6 1 3 12-9 19
4.Kauno „Aleksotas“ 10 5 1 4 15-15 16
5.Alytaus „Dainava“ 10 6 0 4 19-14 18
6.Kaišiadorių „Savingės senjorai“ 10 3 1 6 9-11 10
7.Kauno rajono „Karmėlava“ 10 2 1 7 5-26 7
8.Marijampolės „Sūduvis“ 10 0 0 10 7-35 0

Rezultatyviausiai čempionate rungtyniauja po 11 įvarčių pasiekę du FK „Vilniaus senjorai“ žaidėjai S. Berezka ir G. Torchinov, 10 įvarčių pelnęs „Klevo“ futbolininkas J. Medvedevas, 7 – V. Nutautas („Klevas“).

Šeštas turas vyks rugpjūčio 25 d. Kaune (NFA stadionas). Šio turo šeimininkai- FK „Savingės senjorai“. 
  
VI –as TURAS   2018 m. rugpjūčio 25 d. (šeštadienis), Kaunas (NFA dirbt. dangos stadionas) 
41.   11.00 val.    FK Savingės senjorai -FVK Sūduvis 
42.   11.00 val.    FK Dainava - FK Vilniaus senjorai 
43.   12.00 val     FK Karmėlava - FK Aleksotas                   
44.   12.00 val.    FK Utenio senjorai - FVK Klevas 
45.   13.00 val.    FK Sūduvis FK - FK Dainava                 
46.   13.00 val.    FK Vilniaus senjorai- FK Karmėlava         
47.   14.00 val.    FK Aleksotas - FK Utenio senjorai             
48.   14.00 val.    FVK Klevas - Savingės senjorai 

GYTIS RAMANAUSKAS