Paskelbtas Miesto naujienos

Paramos fondas „Veneris“ laikinai stabdo veiklą

Penktadienis, 27 July 2018 09:26 Parašė 

Mielieji, noriu Jums kiekvienam pranešti, kad nuo rugpjūčio mėnesio bus laikinai sustabdyta fondo veikla.
Įsukus ypač didelį mechanizmą (dovanojami daiktai, teikiama parama, sėkmingai vystoma „Skruzdėliuko“ veikla), neįmanoma sutalpinti plačių užmojų į mažus rėmus. Savivaldybėje tinkamų patalpų veiklos vystymui nėra, o nuomotis tūkstantines patalpas yra ganėtinai per brangu – gaunasi lyg rungtynės: bus surinkti pinigai nuomai ar ne...
Visa fondo veikla – paramos teikimas, dalijimasis, aukų rinkimas – jau buvo pakankamai organizuota, tad norėjosi paskirti žmogų, kuris galbūt sugebės valdyti daiktų srautus, juolab kad jau buvo pasiektas šioks toks įdirbis.

Vis dėlto ne visi moka ir gali būti vadovais – kaip sakoma, jei duosi žmogui valdžią, tai pamatysi tikrąjį jo veidą. Atsižvelgiau į žmonių nusiskundimus, kad man nedirbant visa fondo veikla ir taisyklės pradėjo byrėti.

Tapo aišku, kad viską reikia daryti pačiai, tačiau atėjo laikas, kai šeimai reikia uždirbti pinigų.

Didelė atsakomybė reikalauja ir nemažai svarstymų. Kadangi neturime ypač motyvuoto, tikrai sąžiningo ir nuoširdžiai dirbančio žmogaus, nutarėme nesiblaškyti – jeigu jau atėjo laikas užsiimti verslu, tai ant dviejų kėdžių nepasėdėsi.

Todėl laikinai stabdoma paramos fondo „Veneris“ ir „Skruzdėliuko“ veikla.
Nuo rugpjūčio 1 d. savanorių komanda kvies Jus į Darbininkų g. 9 ir NEMOKAMAI išdalys viską, kas liks iš gyventojų paramos.

Patalpų savininkas UAB „Rivauta“ vadovas Remigijus Plukas sutiko duoti 10 dienų (rugpjūčio 1–10 d.) taip vadinamajai „Drabužių dalijimo akcijai“. Taigi kviečiu visus Jonavos ir rajono gyventojus ir šeimas atvykti ir suteikti sau džiaugsmo prieš mokslo metus visiškai nemokamai apsirūpinant daiktais!

Jūratė CVIRKIENĖ

Paramos fondo „Veneris“ įkūrėja

P. S. Pasidalykite su draugais šiuo skelbimu, galbūt kažkam ši informacija bus naudinga.