Paskelbtas Renginiai

Jonavos politechnikos mokyklos gerumo akcija „Būkime gražūs“

Antradienis, 19 June 2018 16:06 Parašė 

Vasario 14–gegužės 5 d. Jonavos politechnikos mokykloje buvo vykdomas mokyklinis projektas-gerumo akcija „Būkime gražūs“. Šios veiklos tikslas – lavinti šukuosenų modeliavimo, plaukų kirpimo ir dažymo kompetencijas, skatinti bendravimą ir bendradarbiavimą, ugdant profesinės etikos ir aptarnavimo kultūros suvokimą, teikiant grožio paslaugas įvairaus amžiaus, socialinės padėties ir statuso klientams.

Valentino diena švenčiama vasario 14-ąją. Ji vadinama įsimylėjėlių arba meilės diena. Kovo 8-oji – Tarptautinė moterų solidarumo diena. Šios dienos esmė labai dažnai pamirštama, o kartais tiesiog tampa „pagarbos moteriai“ diena, visai nepabrėžiančios jos pagrindinės minties – lyčių lygybės, moterų teisių išsikovojimu. Mamos diena Lietuvoje švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Šią dieną išskirtinis dėmesys skiriamas moterims – mamoms, močiutėms, žmonoms, globėjoms, kurios augina ar tik planuoja auginti vaikus. Tai graži pavasario šventė, kai pagerbiamas moteriškas motinystės pradas, stengiamasi parodyti kuo daugiau dėmesio ir rūpesčio mamoms – rūpestingoms, dirbančioms, puoselėjančioms šeimos židinį. Būtina skatinti mokines ne tik ugdyti kirpėjos profesines kompetencijas, bet ir puoselėti meilę, moteriškumą. Kurti grožį net tik išorėje, bet taip pat mokėti puoselėti savo ir kitų vidinį grožį, dalytis šiluma ir gerumu su aplinka. Tuo tikslu mokykloje ir buvo organizuojama gerumo akcija, kurios metu būsimosios grožio srities specialistės pasirūpino Jonavos politechnikos mokyklos bendruomenės moterų, Jonavos miesto jaunimo, esamų ir būsimų mamų įvaizdžiu, taip pat reprezentavo ir savo mokyklą.

Dėkojame Jonavos politechnikos mokyklos administracijai, projekto dalyviams ir visiems geros valios žmonėms, dalyvavusiems ar padėjusiems organizuoti šį projektą.

Tikimės šią gerumo akciją tęsti ir ateityje. Lauksime Jonavos miesto senjorų ir kitų socialinių grupių žmonių, jaunuolių, kuriuos pradžiugintų ši būsimųjų kirpėjų paslauga. Apie tolesnį projekto vykdymą informacija bus skelbiama mokyklos interneto puslapyje ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Rasa SERAPINIENĖ

Kirpėjų vyresnioji profesijos mokytoja