Paskelbtas Futbolas

Su kėdainiečiais – po tašką

Pirmadienis, 18 June 2018 08:36 Parašė 

Lietuvos futbolo mėgėjai toliau tęsia savo varžybas tarpusavyje ne tik aukštesniame lygyje, bet ir LFF trečiojoje lygoje. Šiemet šios lygos Kauno regione varžosi viso labo keturios ekipos, kurios tarpusavyje sužais po keturis kartus.

Šioje lygoje antrus metus iš eilės rungtyniauja ir Jonavos „Lietava“, tęsianti savo miesto vardo tradicijas. Mūsų rajono futbolo mėgėjai sezoną pradėjo pergale namuose su FK „Kėdainiai“ vienuolike. Būtent šios dvi komandos tarpusavyje sužaidė ir antrąsias rungtynes. Jos vyko Kėdainiuose ir pradžia žadėjo žadančiai. Įpusėjus kėliniui „Lietavos“ žaidėjas Skirmantas Malinauskas privertė aikštės šeimininkų vartininką išimti kamuolį iš vartų tinklo.

Visgi, vėliau situacija aikštelėje ėmė keistis ir varžovai dar pirmoje rungtynių pusėje įvarčiai ėmė įrodyti savo pranašumą. Jonaviečiams antrajame kėlinyje jau teko vyti kėdainiškius, kai pastarieji nutolo 1:3.

Tačiau „Lietavos“ futbolininkai surado savyje ir jėgų, ir pasitikėjimo bei iš pradžių Denisas Šichranovas sušvelnino atsilikimą, o Šarūnas Gaišys leido jonaviečiams išsivežti bent vieną tašką. Rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

„Lietava“ sudėtis – Andrius Skorupskas, Sk. Malinauskas, Martynas Stankevičius, Aurimas Mockus, Ruslanas Nazarko, Modestas Gabulas, Tomas Makauskas, Dominykas Vikanis, Ruslanas Fiodorovas, Albertas Ramonas, D. Šichranovas; Raimondas Gogis, Š. Gaišys, Ignas Keliauskas, Linas Korsakas, Darius Suslavičius.

Kitose vykusiose rungtynėse užfiksuotas ir savotiškas rekordinis rezultatas. Ta pati FK „Kėdainiai“ ekipa Kaune po pirmojo kėlinio 5:2 pirmavo prieš „Hegelmann Litauen B“ vienuolikę, bet mačas baigėsi taikiu rezultatu 6:6. Dar viename susitikime FK „Prienai“ 6:1 sutriuškino kauniečius.

Po šių susitikimų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1.“Lietava“ 2 1 1 0 5-3 4
2.“Prienai“ 1 1 0 0 6-1 3
3.“Kėdainiai“ 3 0 2 1 9-11 2
4.“Hegelmann Litauen B“ 2 0 1 1 7-12 1

Birželio 20 d., trečiadienį, KKSC stadiono dirbtinės dangos aikštelėje „Lietava“ susitiks su FK „Prienai“ vienuolike. Rungtynių pradžia 18.00 val.

GYTIS RAMANAUSKAS