Paskelbtas Gaisrai

Praėjusią savaitę buvo 15 iškvietimų, iš jų 10 gaisrų, 5 gelbėjimo darbai

Pirmadienis, 11 June 2018 14:29 Parašė 

irželio 5 d. Šveicarijos sen. Gaižiūnų k. gautas pranešimas, kad dega miškas. Užgesinta 50 arų plote degusi miško paklotė. Tą pačia dieną Upninkų sen., Pakalniškio k. gautas pranešimas, kad ant kelio užvirtęs medis. Medis supjaustytas ir pašalintas nuo važiuojamosios dalies. Kosmonautų g. 16 gautas pranešimas, kad už namo dega medis. Atvykus užgesintas sukrautas laužas.

Birželio 6 d. Kauno g. 93 gautas pranešimas, kad dega žolė. Atvykus žolė degusi trijų arų plote užgesinta.

Birželio 7 d. Kulvos sen., Kurmagalos k. gautas pranešimas, kad dega automobilis. Automobilis Volvo XC90 buvo užgesintas iki Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atvykimo.

Šilų sen., Ilgabradų k., gautas pranešimas, kad nulūžęs medis atsirėmęs į kitą medį, gali bet kada nukristi ant važiuojamosios dalies.  Atvykus medis pašalintas.

Birželio 8 d. Chemikų g. 6-28  gautas pranešimas, kad iš kiemo pusės dega balkonas. Atvykus balkonas 4-ame aukšte degė atvira liepsna. Gyventojai evakuoti.Labiausiai tikėtina, kad gaisras kilo dėl į balkoną įkritusios nuorūkos ir užsiliepsnojo jame buvusios degios medžiagos. Šeimininko namuose nebuvo.

Šveicarijos sen., gautas pranešimas, kad dega miškas. Atvykus degė miško paklotė. Miškininkai aparė degantį plotą. Ugniagesiai užgesino.

Birželio 9 d Ruklos sen., Ruklos mstl.,  gautas pranešimas, kad nuo kūrenamo laužo užsidegė žolė. Atvykus sode degė žolė 4 arų plote.

Skraulių g.  gautas pranešimas, kad dega žolė. Atvykus degė 1 ha plote žolė.

Ruklos mstl. šalia Gaižiūnų poligono,  gautas pranešimas, kad smilksta durpės. Atvykus degė miško paklotė 2 arų plote.

Žalioji g. 8  gautas pranešimas, kad mergina nori nušokti. Atvykus mergina ketino nušokti, bet pasidavė Policijos pareigūnams.

Dumsiškių miškas, Šveicarijos sen.,  gautas pranešimas, kad dega miškas ir žolė. Atvykus degė didelis plotas žolės.

Birželio 10 d. 11:36 Kulviečio g. 21  gautas pranešimas, kad į šulinį įkritę du kačiukai. Ugniagesiams pavyko ištraukti vieną kačiuką nusileidus į 5 metrų gylio šulinį. Kačiukas atiduotas „Nuaras“ darbuotojams.

20:11 Kulviečio g. 21  gautas pranešimas, kad iš šulinio reikia ištraukti įkritusį kačiuką. Kačiukas surastas ir ištrauktas ir atiduotas „Nuaras“ darbuotojams.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos

Jonavos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos

Inspektorius Mantas Butvilas

Daugiau šioje kategorijoje: « Kilo trys gaisrai Degė pastatai »