Paskelbtas Futbolas

Dar dvi penkiasdešimtmečių pergalės

Pirmadienis, 11 June 2018 08:23 Parašė 

2018 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) senjorų čempionato penkiasdešimtmečių ir vyresnių grupėje puikų savo pasirodymą pratęsi Jonavos „Klevas“ komanda. Šiais metais jonaviečių komandos sudėtis pastiprėjo, nes į gretas įsiliejo ir ne tik ukmergiškiai ar kėdainiškiai, bet ir šio amžiaus sulaukę Jonavos futbolo mėgėjai.

Čempionate dalyvauja aštuonios komandos. Trečiasis ratas vyko Marijampolėje, kur jonaviečiai parodė savo pajėgumą. Nors labai nesėkmingai buvo pradėtas čempionatas, bet per kitus du turas iš eilės buvo pasiektos net keturios pergalės.

Suvalkijos sostinėje „Klevo“ ekipa sėkmingą išvyką pradėjo su šeimininkai. Marijampolės FVK „Sūduvis“ buvo įveiktas rezultatu 3:1. Jonaviečių gretose po sykį pasižymėjo Viačeslavas Lukašenka, Virginijus Nutautas bei Jevgenijus Medvedevas. Du pastarieji stipriai įtakoja rungtynių baigtį.

Taip įvyko ir antrajame mače prieš Kaišiadorių FK „Savingės senjorai“ ekipą. J. Medvedevas ir V. Nutautas vėl buvo didelis galvos skausmas varžovams. Visgi, jiems susitvarkyti su jonaviečiai nepavyko. „Klevas“ iškovojo dar vieną pergalę tokiu pat rezultatu (3:1), o V. Nutautas savo įvarčių kraitį papildė dubliu, J. Medvedevas prie pergalės prisidėjo vienu tiksliu smūgiu.

Jei ne prastas pirmasis ratas, Jonavos komanda jau būtų ir turnyrinės lentelės priekyje. Po trijų turų pirmauja 15 taškų turinti Vilniaus ekipa. Jonavos ir Alytaus komandos surinko po 12 taškų ir dalinasi 2-3 vietas.

Ketvirtasis čempionato turas vyks labai nepalankiu metu – birželio 23 dieną, Vilniuje. Tądien „Klevas“ sužais dvejas rungtynes su Kauno FK „Aleksotas“ bei FK „Vilniaus senjorai“ ekipomis.

GYTIS RAMANAUSKAS