Paskelbtas Renginiai

Aidui Labuckui – tarptautinis šachmatų turnyras Kaune

Ketvirtadienis, 07 June 2018 14:20 Parašė 
Jonavos šachmatininkai ir L. Labuckienė (dešinėje). Jonavos šachmatininkai ir L. Labuckienė (dešinėje). Autoriaus nuotr.

Kauno karininkų ramovėje Lietuvos šachmatų čempiono didmeistrio Šarūno Šulskio iniciatyva buvo surengtas penktasis (kartu ir paskutinis) tarptautinis turnyras, skirtas šviesaus atminimo tarptautinio sporto meistro Aido Labucko, priklausiusio „Margirio“ klubui, pagerbimui.

Varžybose dalyvavo 78 šachmatininkai iš įvairių Lietuvos vietų, taip pat iš Latvijos ir Lenkijos. Prie šachmatų lentų sėdo ir 8 jonaviečiai. Buvo sužaistos 9 partijos po 10 min., pridedant po 5 sek. po kiekvieno ėjimo.

Bendroje įskaitoje pirmą vietą iškovojo didmeistris vilnietis Vidmantas Mališauskas. Tarp jonaviečių geriausiai žaidė Jonas Venckas, surinkęs 5 taškus iš 9 galimų ir pelnęs piniginį prizą iš turnyro prizinio fondo. Antras buvo Gediminas Lakavičius (4,5 taško), trečias – Juozas Kazlauskas (4,5 taško). Šie žaidėjai buvo paskatinti Aido mamos Laimutės Labuckienės įsteigtais prizais. Trijulei įteikti diplomai.

Vytautas PABERŽIS