Paskelbtas Rajono naujienos

Tvarkomas kelias į „Eglės“ sodus

Penktadienis, 13 April 2018 08:01 Parašė 

Gamta nuostolių pridarė ne tik žemdirbiams, bet rūpesčių sukėlė ir sodų bendrijos „Eglė“ (Albertavos k., Šveicarijos sen.) nariams, kurie skundėsi nepravažiuojamu keliu.

Rajono Savivaldybės vadovai reagavo į rajono gyventojų prašymą, nuvyko į vietą pažiūrėti, kokia yra situacija, tarėsi, ką pirmiausiai galima atlikti, kad minėta problema būtų kuo greičiau išspręsta. Šveicarijos seniūnija jau planavo šį kelią tvarkyti, bet kol dar buvo įšalas, o vietos – miškingos, teko laukti palankesnių oro sąlygų.

Dar žiemą Šveicarijos seniūnijos seniūnas Algirdas Paplonskis kreipėsi į miško savininkus, prašydamas nupjauti medžius, augančius kelio juostoje, nes nenupjovus medžių, pavasarį nebūtų galima palei kelią kasti griovių vandeniui nutekėti. Ne visi miškų savininkai atsiliepė į prašymą: liko nenupjautų medžių. Tuo dabar pasirūpins seniūnija: nupjaus medžius, kad galėtų dirbti technika.   

Atšilus orams darbai jau prasidėjo: išplautose vietose prakasama kelio sankirta, išleidžiamas vanduo, į tas vietas pilamos stambiagabaritės statybinės atliekos (iki balandžio 12 d. išpilta 20 sunkvežimių statybinių atliekų). Vien už stambiagabarites statybines atliekas ir panaudotą techniką seniūnija gavo per 4000 eurų sąskaitą.

Šiemet bus sutvarkyti pakelės grioviai ir suprofiliuota kelio danga.

Jonavos rajono savivaldybės administracija