Paskelbtas Miesto naujienos

Gal kam reikia?

Ketvirtadienis, 05 April 2018 12:59 Parašė 

Kovo mėnuo „Venerio“ paramos fondui buvo pats darbymetis! Norėjome suteikti džiaugsmo kuo daugiau žmonių, tad organizavome drabužių ir daiktų dalijimo akciją, į kvietimą atsiliepė daugiau nei pusantro šimto šeimų! Atėjusieji galėjo išsirinkti patalynės, žaislų, indų, įvairių buities reikmenų ir technikos, batų, drabužių, net baldų (viskas padovanota pačių jonaviečių). Esame labai patenkinti puikiai pavykusia pasidalijimo savaite.

Informuojame jonaviečius, kad mūsų eksploatuojamo pastato Darbininkų g. 11 panaudos sutartis jau baigiasi, o ir mums patiems, atėjus pavasariui, norisi įsileisti į veiklą naujų vėjų, todėl organizavome generalinę tvarką – nuo pat fondo įkūrimo kauptus drabužius ir avalynę kruopščiai peržiūrėjome, atrinkome visiškai nešiojimui netinkamus. Būkime taupūs, naudingai panaudokime likusias liūdnai styroti kelių tonų drabužių krūvas. Savanoriai atidžiai juos peržiūrėjo, ir dabar norime šiais daiktais pasidalyti su gyvūnų prieglaudomis, automobilių servisais, bendruomenėmis, žmonėmis, kuriems reikalingos įvairios medžiagos buityje, darbeliams, garažuose ir pan. (reikia tik turėti savo maišų). Drąsiai kraukite į automobilius drabužių, kurių jau niekas nebevilkės, suteikite jiems dar vieną gyvenimą – ar juk geriau užrakinti ir palikti nesunaudotus?..

Ateikite visi! Kviečiu skambinti, rašyti ar laisvai ateiti prisirinkti tinkamų medžiagų savo numatytoms reikmėms pirmadieniais–trečiadieniais – nuo 9 iki 12 val. Darbininkų g. 11 iki balandžio pabaigos. Tel. 8-626-55212, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., facebook: Paramos fondas Veneris.

Kol kas dovanojamus daiktus galima palikti Darbininkų g. 11, įnešus pro pirmąsias duris, bet būtina pranešti, kad jais tinkamai pasirūpintume. Smulkesnius daiktus galima pristatyti ir į „Skruzdėliuką“ (Kauno g. 4), kur gyventojai jau didesnę dalį ir neša, o apie pasikeitusią situaciją visus būtinai informuosime.

Taip pat primenu, kad veikla vykdoma toliau visu šimtu ir daugiau procentų, nes planuojame plėsti savo veiklą, prijungti naujų idėjų, kurios labai patiks jonaviečiams ir rajono gyventojams. Laukite naujienų „Facebook“ paskyroje ir spaudoje.

Kviečiame prisijungti, registruotis ir savanorius, kurie gali būti įvairaus amžiaus, nes yra visokių darbų, tad naudingas gali tapti kiekvienas (reklama, daiktų mieste surinkimas, „Skruzdėliuko“ aprūpinimas, „Facebook“ informacija, veiklų administravimas, projektų vadyba, daiktų rūšiavimai ir pan.).

Jūratė CVIRKIENĖ

Paramos fondo „Veneris“ vadovė