Operatyviai sulaikyti trys jaunuoliai, įtariami apiplėšę taksistą

Antradienis, 13 March 2018 09:07 Parašė 

Operatyviai sulaikyti trys jaunuoliai, įtariami apiplėšę taksistą

Jonavos r. policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo.

Kovo 10-ąją, apie pusė pirmos nakties, gautas pranešimas, kad Jonavos m., A. Kulviečio g., trys nepažįstami asmenys, sudavę taksi vairuotojui (gim. 1972 m.), atėmė iš jo mobiliojo ryšio telefoną.

Netrukus policijos pareigūnai nustatė ir sulaikė tris Jonavos r. gyventojus (gim. 1991 ir 1996 m.). Anksčiau ne kartą teisti vyrai pristatyti į areštinę, jiems buvo pareikšti įtarimai.

Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodeksą, asmeniui, įvykdžiusiam šią nusikalstamą veiką, gresia arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 6 m.

Smurtą šeimose kurstė alkoholis

Kovo 10-ąją, apie 2 val., gautas pranešimas apie smurtą artimoje aplinkoje. Prieš įkaušusią moterį (gim. 1997 m., nustatytas 2,60 prom. girtumas) rankas kilnojo taip pat gerokai „sušilęs“ A. Kulviečio g.  gyventojas  (gim. 1988 m., nustatytas 2,58 prom. girtumas). Vyras sulaikytas ir pristatytas į areštinę.

Kovo 10 d., apie 12 val., Jonavos r. policijos pareigūnai slopinti šeimyninio konflikto skubėjo į Praulių k. Čia 1968 m. gimęs vyras smurtavo prieš savo bendraamžę sutuoktinę. Vyras sulaikytas ir pristatytas areštinę. Beje, ir šįkart smurtautojo aistras kaitino išgertas alkoholis – vyrui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,40 prom.

Savaitgalio atgarsiai – ne vienas už vairo sėdo neblaivus

Kovo 10-ąją, apie 1 val. 35 min., Jonavos r., Kulvos sen., Ragožių k., sustabdytas automobilis „Ford Focus“, kurio vairuotojui (gim. 1992 m.) nustatytas 3,09 prom. girtumas. Vairuotojas pristatytas į Jonavos gydymo įstaigą kraujo mėginiui paimti.

Kovo 10 d. neblaivus vairuotojas sulaikytas ir Užusalių k. Apie 23 val. 40 min., Taikos g. buvo sustabdytas automobilis „Audi 80“, kurio vairuotojui (gim. 1998 m.) neturinčiam teisės vairuoti transporto priemonę, buvo nustatytas 1,73 prom. girtumas. Vairuotojas pristatytas į Jonavos gydymo įstaigą, kur paimtas kraujas tyrimui.

Tą pačią kovo 10-ąją dar vienas neblaivus vairuotojas sulaikytas Jonavoje, Plento g. Apie 23 val. 45 min. policijos pareigūnai sustabdė automobilį „Volvo V70“, kurio vairuotojui (gim. 1996 m.) nustatytas 1,59 prom. girtumas. Vyras taip pat buvo pristatytas į Jonavos gydymo skyrių, kur paimtas kraujas tyrimui.

Naktį apvogtas butas

Kovo 10 d. Jonavoje, Chemikų g., pastebėta, kad iš buto nakties metu dingo rankinė su asmeniniais daiktais ir dokumentais. Padaryta 189 eurų  žala.

Orkaitėje svilo maistas

Kovo 10 d., 17 val. 11 min., gautas pranešimas, kad Jonavoje, Birutės g. 7 name, dega butas. Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai rado elektrinėje orkaitėje svylantį maistą. Užpylus vieną kibirą vandens orkaitė užgesinta. Aprūko dvi spintelės ir stalviršis.

Policijos inf.