Paskelbtas Sportas

Skaudi nesėkmė baigė sezoną Baltijos lygoje

Pirmadienis, 12 March 2018 08:38 Parašė 

Baltijos moterų tinklinio lygoje savo pasirodymą baigė Jonavos „Achema-KKSC“ komanda, nors žaidimas galėjo būti ir kitoks, daug sėkmingesnis. Komandai sezono eigoje padėti jau nebegalėjo Inga Lisauskienė, o visiškai neseniai iš rikiuotės iškrito ir legionierė Irina Andrejeva.

Po pirmosios nesėkmės Kaune prie „TK Kaunas-ASU“ klubą, Raimondos Strelkauskaitės treniruojamos tinklininkės nusiteikė revanšui ir viską nukelti į trečiąjį mačą. Visgi, taip jo ir nebus. Antrosios rungtynės vyko sporto arenoje ir po pirmojo seto jonavietės pirmavo. Situacija aikštelėje pasikeitė kaip antrajame, taip ir trečiajame setuose, kuriuose jau ėmė dominuoti viešnios.

Ketvirtajame sete lyg atsirado viltis ir optimizmo gaidelė, kad viskas gali baigtis gerai, nes lūžis susitikime buvo akivaizdus. Jonavos tinklininkės užtikrintai laimėjo setą bei išlygino rezultatą. Lemiamame sete iki penkiolikos taškų aikštelės šeimininkės lyg sustingo. Atsilikdamos 3:7, dar galėjo pakeisti įvykių eigą, bet pasirodo, kad taip iki seto pabaigos nerado galimybių pelnyti bent vieną tašką. Setas buvo pralaimėtas 3:15, o susitikimas rezultatu 2:3 (25:20, 24:26, 13:25, 25:14, 3:15).

Jonavos ekipos gretose Valerija Sobol pelnė net 21, Kamilė Mackelė – 12, Gabija Kasperavičiūtė – 11, Raminta Petrauskaitė – 10 taškų.

„Priežasčių, kodėl pralaimėjome, galima surasti daug, - po rungtynių kalbėjo trenerė R. Strelkauskaitė. – Tačiau laimi ta komanda, kuri labiau nori, mąsto ir laikosi rungtynių plano nuo pradžių iki pabaigos. Penktasis setas yra va bank. Viskas perskaityta ir viskas akivaizdu: arba – tu, arba – tave. Labai apmaudu ir liūdna, bet mūsų sezone Baltijos lygoje jau baigtas. Sveikinimai Kauno komandai ir linkiu joms iškovoti medalius šioje lygoje“.

Laimėjusios ir antrąsias rungtynes, į varžybų pusfinalį pateko Kauno tinklininkės. Tarp keturių geriausių komandų bus ir Alytaus „Alytaus Jotvingiai“ ekipa, kuri dukart vienodais rezultatais 3:2 palaužė Rygos „RSU/MVS“ klubą. Užtikrintai pusfinalį pasiekė Tartu „TU/Eeden“ 3:1 ir 3:0 nugalėjęs Daugpilio „VK miLATss“.

Dar vienoje serijoje prireiks trečiojo mačo. Talino „Universitetas“ buvęs aukštose pozicijose reguliariajame sezone suklupo prieš kitą šio miesto komandą „TTU/Tradehouse“. Pirmosios rungtynės baigėsi pastarosios ekipos sėkme (3:2), bet antrosiose su kaupu (3:0) revanšą pasiekė studentės. Visgi, lemiamoje dvikovoje kiek netikėtai lengvai 3:0 pergalę šventė ir į pusfinalį pateko „TTU/Tradehouse“ klubas.

GYTIS RAMANAUSKAS