Paskelbtas Renginiai

Juodojo humoro vakaras su nauja programa

Ketvirtadienis, 22 February 2018 14:27 Parašė 

Ar žinote, ką žmogus sušunka nukritęs nuo kopėčių? Ar žinote, kad, mokslininkų teigimu, necenzūrinių žodžių vartojimas nuima stresą ir pagerina medžiagų apykaitą? Ar žinote, kad juokas ir seksas prailgina gyvenimą? Ar žinote, kad seksu geriausia užsiimti su savo mylimuoju, o smagiai pasijuokti geriausia juodojo humoro vakare?

Daugiau kaip prieš 15 m. juodojo humoro magistrai  tarptautinių humoro festivalių laureatas Artūras Orlauskas ir Lietuvos anekdotų karalius Raimundas Šilanskas pradėjo rengti juodojo humoro vakarus be cenzūros. Artūras tuomet koncertuodavo „Bernelių užeigos“ vakaruose, skirtuose tik vyrams, Raimundas – Kauno klube „Crazy House“. Vėliau kiekvieną vasarą pasikeisdami Šventosios klube „Titanikas“ ar Palangos klube „Laukiniai vakarai“ surengdavo ne vieną dešimtį tokių vakarų, surinkdami pilnas sales nekastruoto humoro mėgėjų.

Tokių renginių populiarumas – gana didelis ir kasmet vis didėja, nes žmonės jau seniai nori išgirsti tikrą necenzūruotą anekdotą su visais „prieskoniais“. Pastaruoju metu tokiuose renginiuose pamėgo lankytis ir jaunas, ir jau „panešiotas“ jaunimas, neišskiriant nei vyrų, nei merginų. Laisvas, liberalus žodis iš anekdotų meistro lūpų skamba natūraliai, taikliai, nevulgariai ir be abejo – juokingai. O Lietuvoje komikų, kurie sugebėtų būtent taip meistriškai atlikti įvairaus žanro pokštus, beveik nėra. Artūras šiuo atveju anekdotus pagardina stand up‘ais, o Raimundas – savo audringo gyvenimo istorijomis. Juodojo humoro vakarai numatyti visoje Lietuvoje. Geriausių Lietuvos komikų  A. Orlausko ir R Šilansko patyrimas, meistriškumas ir profesionalumas yra akivaizdus, visi jau seniai tuo įsitikino. Humoro magistrai parengė naują programą ir ji nuolat atnaujinama ir tobulinama, juk anekdotų žanras platus ir neaprėpiamas, o galimybės panaudoti „aštrų“ žodelį – dar platesnis, juolab kad visi seniai įsitikino, jog meistriškai improvizuoti abu artistai tikrai moka. Silpnų nervų žiūrovams, dievobaimingiems ir sovietinio mąstymo cenzoriams įėjimas kenkia sveikatai. Visi kiti neabejotinai praleis fantastiškai beprotiškai gerą laiką. 

Tokio tikro, kieto ir necenzūruoto humoro mėgėjai turėtų paskubėti, nes pirmiesiems turo koncertams Kaune ir Vilniuje bilietų neliko dar gerokai prieš dvi savaites iki koncertų. Bilietus galima įsigyti kultūros centrų kasose ir internetu bilietai.lt , ticketmarket.lt

 Koncerto trukmė – 2 val. Bilietų kainos – 10–15 Eur.

Organizatorius – „Komiko teatras“