Paskelbtas Sportas

Tarptautiniame turnyre – šeši medaliai

Pirmadienis, 02 October 2017 08:57 Parašė 

Senutėlė Kauno sporto halė vėl pamatė sportininkų, kurie kovojo dėl aukščiausių apdovanojimų. Šeštadienį vyko pirmasis tarptautinis kiokušin karate turnyras „Kaunas Open 2017“. Šis turnyras tiesiog dūzgė nuo dalyvių gausos. Įvairiose amžiaus grupėse (10-21 metai) bei svorio kategorijose savo jėgas demonstravo apie 500 atletų iš Latvijos ir Lenkijos bei Lietuvos sportininkai iš įvairiausių šalies kampelių.

Į šias tarptautines varžybas ruošėsi vykti 12 sporto klubo „Kumite“ (treneriai Valdas Braslauskas, Alfredas Jakštas) karatistų, tačiau trims dėl ligos teko likti namuose. Būtent U-21 amžiaus grupėje rimtu pretendentu į apdovanojimus galėjo būtu Osvaldas Balčius, tačiau jam teko praleisti šias varžybas.

SK „Kumite“ jauniesiems sportininkams gan neblogai pavyko pasirodyti šiose tarptautinėse varžybose ir namo grįžo su šešiais medaliais. Jonas Štendelis, Mantvydas Stasiukonis ir Meda Jakaitė kovojo puikiai ir po kelių kovų teko pripažinti pranašumą savo svorio ir kategorijos nugalėtojams. Visgi, kitiems atletams pavyko kur kas geriau.

Savo kovas pusfinalyje pralaimėjo, bet trečiąsias vietas iškovojo Rokas Utyra,  Michail Mitiulin bei Matas Davicijonas. Tuo tarpu dar dviems kiokušin karate atletams teko varžovams nusileisti tik finale. Antrąsias vietas pasiekė Edgaras Galuška ir Kristupas Petronis.

Vienam jonaviečiui teko lipti ant aukščiausio apdovanojimų laiptelio. Nikita Mitiulin iš savo trijų laimėtų kovų, dvi baigė anksčiau laiko ir užsitikrino nugalėtojų vardą.

GYTIS RAMANAUSKAS