Paskelbtas Futbolas

„Jonavos“ saugas K. Šilkaitis: „Esame ištroškę pergalės“

Trečiadienis, 27 September 2017 11:54 Parašė 

Po dvejų lygiųjų iš eilės FK „Jonava“ tikslas artėjančiame A lygos XXVI ture – pergalė ir revanšas prieš lentelės kaimyną „Kauno Žalgirį“.

Jonaviškiai (7 vieta, 22 taškai) dvejose rungtynėse iš eilės įsirašė po tašką, kai 1:1 (1:0) sužaidė su Kauno „Stumbru“ ir nulinėmis lygiosiomis su „Trakais“. Klubo saugas Karolis Šilkaitis sako, kad ekipa jau pribrendo pergalei, o rungtynių svarba – neabejotina.

„Nuotaikos – kovingos, visi esame ištroškę pergalė. Puikiai suprantame, kokios svarbos rungtynės mūsų laukia. Nors jų reikšmė didelė, visgi papildomo spaudimo nejuntame, Manau, pasirodysime gerai“, – prieš artėjantį susitikimą Jonavoje kalbėjo „Jonavos“ saugas.

„Stumbrui“ šį savaitgalį netikėtai laimėjus Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurę, ketvirta vieta durų į į Europos turnyrus jau neatveria, visgi K. Šilkaitis sako, kad tai nieko nepakeitė. Komandos tikslai ir toliau lieka rinkti kuo daugiau taškų bei patekti į penktą A lygos ratą.

„Visada norisi užimti kuo aukštesnę vietą turnyrinėje lentelėje, todėl stengsimės iki sezono pabaigos surinkti kuo daugiau taškų. Tą norime padaryti ir dėl savo gerbėjų. Šiuo metu siekiame patekti į šešetuką ir į kitą A lygos ratą. Dirbame labai sunkiai ir tai turi duoti rezultatų“, – teigė futbolininkas.

Į Jonavą atvykstanti „Kauno Žalgirio“ ekipa (8 vieta, 15 taškų) paskutiniuose turuose 1:3 (0:2) nusileido Vilniaus „Žalgiriui“ ir rungtynių pabaigoje 0:1 (0:0) – Klaipėdos „Atlantui“. Komandų tarpusavio susitikimuose dvi užtikrintas pergales 5:2 (2:0) ir 3:1 (1:0) šventė jonaviškiai, tačiau naujo varžovų trenerio Johnatano McKinstry atėjimas buvo pažymėtas netikėta Kauno klubo pergale 1:0 (0:0).

„Kaune buvome susirinkę po pertraukos, nesusižaidę, nepajutę, kas ką gali ir ko negali. Tai ir buvo pagrindinis pralaimėjimo faktorius. „Kauno Žalgiris“ sezoną pradėjo prastai, bet vėliau įsivažiavo ir mane išties nustebino. Naujas treneris ir nauja taktika, nauji žaidėjai – klube nuo mano išvykimo daug kas pasikeitę“, – savo buvusią ekipą įvertino K. Šilkaitis.

Žaidėjas visus gerbėjus pakvietė į miesto stadioną. „Mums svarbus žiūrovų palaikymas, ypač jį juntame sunkiais momentais. Todėl visus kviečiu ateiti mūsų palaikyti, mes tikrai atiduosime širdį“, – į rungtynes pakvietė saugas.

„Jonavos“ ir „Kauno Žalgirio“ susitikimas Jonavos miesto stadione rugsėjo 28 d. prasidės 16.30 val.

fkjonava.lt informacija