Paskelbtas Sportas

Reitinginio atvirojo turnyro nugalėtojas – jonavietis Valdas Lukšas

Antradienis, 12 September 2017 12:10 Parašė 

Jau ne vieną kartą sporto klubas „Lauko tenisas visiems“ suorganizavo turnyrus, kuriuose tarp jonaviečių savo jėgas išmėgina ir svečiai iš kitų rajonų. Taip ir šįkart šio klubo prezidentas Arūnas Narbutas pakvietė teniso mėgėjus į Jonavos atvirą reitinginį teniso turnyrą.

Tokių reitinginių turnyrų vyko jau ne vienas ir po paskutiniojo paaiškėjo, kad juose viso sudalyvavo 36 sporto mėgėjai. Pastarieji prieš pastarąjį turnyrą reitinguoti ir sugrupuoti porose. Turnyre panoro dalyvauti 14 teniso mėgėjų, todėl pagal reitingą pirmas dvi vietas užimantys žaidėjai (vilnietis Deividas Snapkauskas ir jonavietis Arūnas Narbutas) pirmojo etapo kovas praleido.

Ketvirtfinalis prasidėjo staigmena, nes reitinge pirmąją vietą užimančiam sostinės atstovui teko aikštelę palikti nuleista galva, nes 3/6, 3/6 turėjo pripažinti Aivaro Beinorto iš Kėdainių pranašumą. Tuo tarpu A. Narbutas problemų neturėjo ir  6/2, 6/1 įveikė kaišiadoriškį Arūną Padaigą. Visgi, pasak  A. Narbuto, jam žaisti gan sunku, nes kamuoja trauma ir su pajėgiais varžovais tenka pasisaugoti.

Nors šiame turnyre buvo nemažai svečių iš Ukmergės, Utenos, Vilniaus, Kėdainių, Kaišiadorių, bet į pusfinalį prasibrovė net trys jonaviečiai. Jonaviečiui Vitalijui Salogubovui pakeliui į finalą teko susitikti būtent su kėdainiškiu A. Beinortu. Tikroje vyriškoje kovoje svečiui teko paplušėti, kad užsitikrinti vietą finale. Pastarasis žaidėjas pirmąjį setą pralaimėjo 4/6, bet po sėkmingo antrojo (6/3), užtikrintai pabaigė ir lemiamą trečiąjį (10:8).

Kitoje pusfinalinėje poroje A. Narbutas neatsilaikė prieš tądien galingai žaidusį Valdą Lukšą ir jam nusileido 3/6, 3/6. Iki šio mačo V. Lukša turėjo du sudėtingus susitikimus, kur abejuose prireikė trečiųjų setų. Visgi, šis jonavietis žengė į finalą, kuriame pademonstravo pergalingą žaidimą. Vėl jam teko žaisti visus tris setus, kurie Valdui tądien buvo itin sėkmingi. Finalą prieš kėdainiškį A. Beinortą jonavietis pradėjo nesėkmingai (4/6), bet įsisiautėjęs antrajame sete varžovą tiesiog sutriuškino (6/1) bei nebesustodamas ta pačia gaida užbaigė ir mačą. Laimėjęs lemiamą setą 10:4, V. Lukšas tapo šio atvirojo reitinginio turnyro nugalėtoju.

Trečioji vieta atiteko A. Narbutui, kuris taip pat po trijų setų kovos (4/6, 6/3, 10:4) nugalėjo V. Salogubovą.

GYTIS RAMANAUSKAS